Wstrząsające wyznanie Haliny Mlynkovej. "Ktoś nam życzył śmierci"

7

Halina Mlynkova nie ma łatwego życia. Ostatnio wyznała, że spotkała ją bardzo przykra historia. - Ostatnio ktoś nam życzył śmierci - wyjawiła piosenkarka.

Wstrząsające wyznanie Haliny Mlynkovej. "Ktoś nam życzył śmierci"
Halina Mlynkova (akpa)

Halina Mlynkova ma za sobą trudne przeżycia. Próby czasu nie przetrwały jej dwa małżeństwa. Najpierw rozstała się z Łukaszem Nowickim, a później rozpadł się jej związek z Leszkiem Wronką.

Teraz Mlynkova wróciła do rozstania z Wronką. Podczas rozmowy z fanami za pośrednictwem Instagrama wyjaśniała, jak sobie z tym poradziła.

Bardzo ważną rolę odgrywają bliscy. Nie jest to nic przyjemnego, a ja już byłam zmęczona kolejną taką sytuacją. Jednak spokój i dobra energia pomagały mi stanąć na nogi - podkreślała.

Halina Mlynkova dostaje groźby!

Obecnie Mlynkova znów jest szczęśliwa. Związała się z Marcinem Kindlą, z którym ma synka o imieniu Leo. Niestety, co jakiś czas ktoś mocno dokucza zakochanym.

Nie potrafię tego zrozumieć. Ostatnio ktoś nam życzył śmierci. Nie mieści mi się w głowie takie zło! Pamiętajcie, taka energia zawsze wraca do nadawcy. Nie przyjmuję hejt, ani tego typu akcji - podkreśliła Mlynkova.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić