KLS,FRA| 
aktualizacja 

Wygląd 14-letniej Gabor szokuje Polaków. Romska gwiazda zabrała głos

468

Viki Gabor ma zaledwie 14 lat, jednak nie da się ukryć, że jej styl jest znacznie poważniejszy. To właśnie z jego powodu wylała się na nią ostatnio fala niepochlebnych komentarzy. Niektórzy mówili wręcz, że taki wizerunek nie przystoi nastolatce i że młodziutka piosenkarka wygląda na... 30 lat. Postanowiliśmy zapytać inną romską gwiazdę, Patrycję Runo, co sądzi o wyglądzie koleżanki po fachu.

Wygląd 14-letniej Gabor szokuje Polaków. Romska gwiazda zabrała głos
Viki Gabor/Patrycja Runo (Facebook)

Viki Gabor wypuściła ostatnio nowy singiel - "Napad na serce". I niestety, wylała się na nią fala krytyki. Rzecz jasna, nie chodzi o muzykę, a o stylizację i makijaż młodej gwiazdy.

Fani skrytykowali 14-latkę na dosłownie każdym portalu społecznościowym. W komentarzach pisali jej, że wygląda "staro", że taki ubiór nie pasuje nastolatce, a także, że mieli problem z jej rozpoznaniem.

Romska gwiazda o Viki

Postanowiliśmy zapytać gwiazdę romskiej piosenki, co sądzi o tak dojrzałym wizerunku młodej artystki. Warto bowiem wiedzieć, że Viki ma romskie korzenie.

Mimo całej mojej sympatii i zachwytu nad talentem Viki Gabor uważam, że wizerunkowo jest ona źle ukierunkowana. Viki jest jeszcze bardzo młodą osobą i należy pamiętać, że jej fanki, które się na niej wzorują, są w podobnej kategorii wiekowej. Dziewczynki w takim wieku nie powinny uważać, że mocny makijaż czy zbyt odważne stylizacje są czymś oczywistym - mówi w rozmowie z o2 Patrycja Runo.

- Viki ma nieprawdopodobny talent i urok i nawet ubrana w najskromniejszą sukienkę i tak bez problemu obroniłaby się swoim głosem. Uważam zatem ten cały dorosły wizerunek za niepotrzebny. Tej niewinności, którą daje jej aktualny wiek nikt jej nie wróci, a na dojrzalszą odsłonę Viki jeszcze przyjdzie czas - podkreśla gwiazda romskiej piosenki.

Jej zdaniem, przez to społeczeństwo zaczyna skupiać uwagę na jej wyglądzie, a nie talencie.

Życzę Viki z całego serca wszystkiego, co najlepsze. Trzymam kciuki za to, aby odniosła sukces na skalę światową, ponieważ jest piękna i utalentowana i zasługuje na wielką karierę - kwituje Patrycja Runo.

Viki Gabor weźmie sobie jej słowa do serca? A może będzie po prostu "robić swoje"?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić