Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Zawrzało w "Sanatorium miłości". Spięcie Tadeusza i Eli

14

W trakcie niedzielnego odcinka "Sanatorium miłości" doświadczyliśmy wielu emocji. Kuracjusze mieli się integrować w trakcie wspólnej mediacji zorganizowanej przez Martę Manowską. W pewnym momencie jednak nieoczekiwanie doszło do spięcia. Zawrzało między Elą i Tadeuszem.

Zawrzało w "Sanatorium miłości". Spięcie Tadeusza i Eli
Spięcie w "Sanatorium miłości" (TVP)

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" przeszedł do historii. Ponownie nie brakowało emocji. Tym razem doszło choćby do grupowej mediacji, którą zorganizowała Marta Manowska.

W trakcie spotkania nie obyło się bez żarliwych rozmów. Kuracjusze zwrócili uwagę choćby na to, jak zachowuje się Ela. Chwilami wydaje się być osobą absolutnie nieustępliwą i źle nastawioną do innych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Powinien odpowiadać karnie". Polityk KO nie daruje Kurskiemu

Kobieta ma napięte relacje ze Stefanem oraz Zygmuntem. Krakowiak, który został wybrany na kuracjusza odcinka - zdaniem Elżbiety - nie ma w sobie żadnych dobrych cech. Taka ocena spotkała się ze zdecydowaną reakcją Tadeusza.

Ja może do Eli jedno słowo. Jesteś wspaniałą kobietą, ale nie możemy dramatyzować. Jest nas za mała grupa. My musimy się trzymać i kochać - zaznaczył.

Spięcie nie wpłynęły na losy mediacji. Zakończyła się ona sukcesem, choć grupa nie zdołała się w pełni zintegrować.

Ela z "Sanatorium miłości" została pochwalona

Po spotkaniu kuracjusze udali się na drużynowe zawody paintballa. Głównym zadaniem uczestników było tym razem zdobycie flagi "Sanatorium miłości". Zwycięstwo odnotowała drużyna Eli.

Po tych zmaganiach drużyna pochwaliła Elżbietę za zdolności przywódcze. Później kuracjusze mogli udać się na długo wyczekiwaną potańcówkę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić