aktualizacja 

Zdjęcia dziewczyny Hakiela w sieci. "Moja kobieta podjęła decyzję"

15

Marcin Hakiel układa sobie życie na nowo. Od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą blondynką. Tancerz pokazuje zdjęcia ukochanej na Instagramie, ale póki co nie pokazał jej twarzy. Teraz opowiedział o powodach takiego postępowania.

Zdjęcia dziewczyny Hakiela w sieci. "Moja kobieta podjęła decyzję"
Marcin Hakiel (Instagram)

Małżeństwo Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek to już historia. Para rozstała się po 17 latach wspólnego życia. O rozstaniu celebryci poinformowali w marcu 2022 roku.

Teraz byli małżonkowie układają sobie życie na nowo. Niedawno Hakiel zaczął publikować zdjęcia, na których pojawia się jego nowa partnerka. Prawdopodobnie poznał ją przez internet.

Zakochani spędzają razem dużo czasu. Ostatnio świetnie bawili się podczas wesela i w luksusowym hotelu w Mikołajkach.

Hakiel pokazywał spacery i różne wypady z nową partnerką. W ostatnim poście ujawnił natomiast, że nie zamierza zaprezentować w sieci jej twarzy.

Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, to, co uznam za stosowne do upublicznienia - napisał tancerz.

Nie tylko kwestia zachowania anonimowości jest tutaj istotna. Hakiel już jakiś czas temu podkreślał, że po prostu ma dość medialnych związków.

Jestem po długim medialnym związku i nie zamierzam mieć takich kolejnych - powiedział tancerz w rozmowie z "Faktem".

Marcin Hakiel ma nową partnerkę

Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że Marcin Hakiel nie jest singlem. Po rozwodzie z Kasią Cichopek zdołał znaleźć nową kobietę. Tajemnicza blondynka coraz częściej gości w jego mediach społecznościowych.

Pierwsze doniesienia o tym, że Hakiel ma nową partnerkę, pojawiały się w mediach już w połowie lipca. Informator Plotka mówił wtedy, że zakochani poznali się za pośrednictwem internetu.

Partnerka tancerza ma dziecko. Podobno syn i córka Hakiela złapali z nim dobry kontakt.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić