Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Zdjęcie Mandaryny. Spójrzcie, kto stoi obok. To świadczy o jednym

55

Ostatnio Michał Wiśniewski nie krył swojego szczęścia, gdy okazało się, że po raz 6. zostanie ojcem. Piosenkarz już od jakiegoś czasu starannie układa sobie życie. Jego była żona, Mandaryna przez kilka lat była singielką. Teraz jednak okazuje się, że i ona w końcu znalazła miłość. Przystojny mężczyzna jest wpatrzony w nią jak w obrazek. Do sieci trafiło zdjęcie, które dobitnie o tym świadczy.

Zdjęcie Mandaryny. Spójrzcie, kto stoi obok. To świadczy o jednym
Mandaryna (AKPA, AKPA)

Mandarynie związek z Michałem Wiśniewskim dał ogromną popularność i uwielbienie widzów. Śliczna tancerka spodobała się wówczas będącemu na szczycie artyście do tego stopnia, że para nie zwlekała długo ze ślubem i założeniem rodziny. Wkrótce potem urodziły się ich dzieci.

Niestety, w związku małżeńskim wytrzymali zaledwie cztery lata. Ze względu na dzieci pozostali jednak w przyjacielskich relacjach.

Gdy Michał wchodził w kolejne związki i rodziły mu się kolejne dzieci, Marta pozostawała sama. Po jakimś czasie ponownie zaczęła spotykać się z mężczyznami, jednak te związki szybko się rozpadały.

Znów ma motylki w brzuchu

Teraz jednak zdaje się być ponownie zakochana, a nowym związkiem pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu z wakacji stoją w miłosnych objęciach. Mężczyzna zdaje się być wpatrzony w ukochaną jak w obrazek, ponieważ jak widać po fotografii, nawet na moment nie spuścił dłoni z jej uda.

Wysportowany brunet nosi dłuższe włosy i ma sportowy look. Para wybrała się za granicę, gdzie biorą kąpiele słoneczne i rzecz jasna cieszą się sobą.

Jeszcze w maju Mandaryna udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jaki powinien być mężczyzna, którego do siebie dopuści. "Myślę, że inteligentny, z dystansem do siebie, świata, zabawny. I tyle" - mówiła wówczas "Jastrząb Post".

Pozostaje zatem mieć nadzieję, że jej wybranek właśnie taki jest. I że ta historia skończy się jak w bajkach - "i żyli długo i szczęśliwie...".

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić