Zdrada niczym aborcja. Szczere wyznanie Moniki Richardson

6

Monika Richardson otworzyła się w programie prowadzonym przez Monikę Jaruzelską i zdecydowała na ważne wyznanie. Była gwiazda telewizji przyznała, że "nie jest święta" i "była niewierna". Richardson niewierność porównała do aborcji.

Zdrada niczym aborcja. Szczere wyznanie Moniki Richardson
Zdrada niczym aborcja. Szczere wyznanie Moniki Richardson (AKPA, AKPA)

Monika Richardson była kolejnym gościem programu "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej", w którym Monika Jaruzelska rozmawia z przedstawicielami show-biznesu i porusza ważne dla nich sprawy. Wcześniej w audycji pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek, Tomasz Karolak, Ilona Łepkowska czy Paweł Deląg.

Zdrada niczym aborcja. Szczere wyznanie Moniki Richardson

W sieci pojawiła się już zapowiedź rozmowy z Richardson. W opublikowanym fragmencie była dziennikarka przyznaje, że "nie jest święta i też była niewierna w związku". Była gwiazda TVP nie sprecyzowała jednak, o którą z jej relacji chodziło. Wyjawiła jedynie, że "było to dawno temu i była wtedy niedojrzała, ale wie też, jak to jest być po tej stronie zdradzającej".

Zdaniem Richardson, zdrada to "zachowanie patologiczne", które ma określone skutki. Była dziennikarka podkreśliła, że niedotrzymanie wierności partnerowi w związku jest czymś, co trudno zaakceptować. - Nie jest to sytuacja, w której otrzepuję się i mówię sobie, że nieważne, bo to był tylko seks dla sportu - skomentowała.

Richardson porównała nawet zdradę do aborcji. - To jest tak, jak z aborcją i innymi bardzo brzemiennymi w skutkach decyzjami, które podejmujemy. Nigdy bym ich nie potępiła, bo jestem ostatnia, która ma prawo rzucić kamień, ale ostrzegam - to nie jest bezkosztowne - powiedziała była dziennikarka, znana m.in. z prowadzenia programu "Europa da się lubić".

Była gwiazda małego ekranu oceniła, że po zdradzie "zostaje rysa". Z jej opinią w pełni zgodziła się gospodyni programu "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej".

Zobacz także: Monika Richardson u Jaruzelskiej o ZDRADZIE: "Ja też NIE JESTEM ŚWIĘTA"

Do tej pory Monika Richardson trzykrotnie była zamężna. W połowie lat 90. została żoną amerykańskiego dziennikarza i podróżnika Willa Richardsona. Para uzyskała rozwód na początku XXI wieku, po czym dziennikarka wyszła za mąż za Jamiego Malcolma. Z nim tworzyła małżeństwo przez 11 lat. Następnie przez niemal dekadę mężem Richardson był aktor Zbigniew Zamachowski.

Obecnie Monika Richardson żyje w związku z biznesmenem Konradem Wojterkowskim.

Zobacz także: Ewa Chodakowska o kulisach swojej kampanii z Omeną Mensah: "Kobiety po 40-stce pisały, że PIERWSZY RAZ poszły do lekarza!"
Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić