Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Sonia Stępień
|

Zobaczyliśmy Kaję Godek i nas zamurowało. Spektakularna zmiana

213
Podziel się

O Kai Godek znowu jest głośno. Aktywistka pro-life starła się ostatnio z działaczem LGBT Bartem Staszewskim. Na nowych zdjęciach i nagraniach, które trafiają do sieci w związku z aferą trudno nie zauważyć, że Godek przeszła spektakularną metamorfozę. Trudną ją poznać!

Zobaczyliśmy Kaję Godek i nas zamurowało. Spektakularna zmiana
Kaja Godek wygląda dziś zupełnie inaczej (Facebook)
bETijsBN

O Kai Godek znowu huczy w mediach. To za sprawą jej niedawnej konfrontacji z aktywistą LGBT Bartem Staszewskim. Do sieci trafiło nagranie, w którym działaczka pro-life obraża mężczyznę i mówi, że się nim "brzydzi". Wcześniej stanowczo zaprzeczała, by z jej ust padły takie słowa.

Nowy image Kai Godek

To, co zwróciło uwagę przy okazji głośnej afery, to wygląd kontrowersyjnej aktywistki. Na najnowszych zdjęciach Kaja Godek jest nie do poznania. Nie przypomina siebie sprzed jeszcze kilku miesięcy.

bETijsBP

Godek do tej pory wyróżniała się charakterystyczną, równą grzywką, czarnymi farbowanymi włosami i okularami w prostych oprawkach. Teraz obrończyni życia wygląda zupełnie inaczej.

Zmieniła się przede wszystkim jej fryzura. Zniknęła grzywka, a włosy nabrały brązowego odcieniu. Godek coraz częściej pokazuje się także bez okularów. Oprócz tego można odnieść wrażenie, że aktywista zrzuciła kilka kilogramów.

bETijsBV

Trzeba przyznać, że metamorfoza wyszła na korzyść Godek. Znana działaczka wygląda teraz młodziej i delikatniej. Okazuje się, że niewiele potrzeba, by widocznie odświeżyć swój image.

bETijsBW

Przypominamy, że na czwartek 28 października zaplanowano pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy "Stop LGBT", za którym stoi Godek i fundacja Życie i Rodzina. Według inicjatorów ustawy zabronione byłyby wszelkie zgromadzenia promujące orientację nieheteroseksualną, osoby niebinarne oraz aktywność seksualną wśród niepełnoletnich. Ustawa zasadniczo przypomina węgierski zakaz "promowania homoseksualizmu"

Zobacz także: Kontrowersyjny projekt. Polityk PiS: warto nad nim popracować
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETijsCq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(213)
Daniel
miesiąc temu
Im więcej Godek i jej pomysłów tym mniej wiernych w kościołach. Zmiana wyglądu nie powoduje że mózg zaczyna pracować. U niej nadal macica będzie rządziła.
Lewicowa Ania...
miesiąc temu
srebrniki od Putina i dotacje z pis zadziałały cuda. Ma kasę za którą może zwalać opiekę nad swoim dzieckiem (niania dla dzieci) i na metamorfozy wizerunkowe. Tylko czekać aż kupi od Rydzyka ten samochód, który Rydzyk dostał od bezdomnego.
Antykaja
miesiąc temu
Szkoda że nie szuka ciekawszego zajęcia dla siebie i swojego dziecka. A fryzura nic nie pomoże przy takim charakterze.
bETijsCr
Mam 70
miesiąc temu
Pani Kai nic nie pomoże.Robi to dla kariery. Życzę żeby w najbliższej rodzinie zdążyły się sytuacje z jakimi walczy. Tego nikt nie może wykluczyć. Szanowna Pani trochę empatii i pokory. Zbuntowane lotnisko które Pani reprezentuje do niczego nie prowadzi. Mam nadzieję że będą rozsądniejsi.
kemot
miesiąc temu
Ustawa powinna zawierać obowiązek leczenia psychiatrycznego osób LGBT oraz "niebinarnych'
Babola
miesiąc temu
Ha ha zmienila fryzurę ale swojego nieczułego serca nie zmieniła chociaż przez fakt,że ma niepełnosprawne dziecko powinna być wyczulona na potrzeby innych ludzi
Nick
miesiąc temu
Zapraszamy do Top Model ;)) to teraz modne
Końradzio
miesiąc temu
"Jak ona teraz wygląda!"'--aaa jak może wyglądać takie coś?Pani Soniu Stępień. usiądż na krześle,twardsze,nie będzie cię tak wgniatała.
Takitam
miesiąc temu
Wgniata w fotel???? Nie wiem kogo, bo to to się nic nie zmieniło.
Pobożny arab
miesiąc temu
Widać to rzeszę fanatyków i zwolenników pseudo urody i wykwitnego polskiego języka plujacej wulgaryzmami niejakiej Lempart.Ta wam pasuje co za gust.
Kuba Rozpruwa...
miesiąc temu
Liczy się wnętrze człowieka
Frajerzy
miesiąc temu
Po co ją promujecie?
Wstyd
miesiąc temu
Brzydzę się tą panią.
bETijsCj
No weź
miesiąc temu
Wgniata w fotel? Człowieniu daj spokój
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić