Sonia Stępień
Sonia Stępień| 

Zobaczyliśmy Kaję Godek i nas zamurowało. Spektakularna zmiana

301

O Kai Godek znowu jest głośno. Aktywistka pro-life starła się ostatnio z działaczem LGBT Bartem Staszewskim. Na nowych zdjęciach i nagraniach, które trafiają do sieci w związku z aferą trudno nie zauważyć, że Godek przeszła spektakularną metamorfozę. Trudną ją poznać!

Zobaczyliśmy Kaję Godek i nas zamurowało. Spektakularna zmiana
Kaja Godek wygląda dziś zupełnie inaczej (Facebook)

O Kai Godek znowu huczy w mediach. To za sprawą jej niedawnej konfrontacji z aktywistą LGBT Bartem Staszewskim. Do sieci trafiło nagranie, w którym działaczka pro-life obraża mężczyznę i mówi, że się nim "brzydzi". Wcześniej stanowczo zaprzeczała, by z jej ust padły takie słowa.

Nowy image Kai Godek

To, co zwróciło uwagę przy okazji głośnej afery, to wygląd kontrowersyjnej aktywistki. Na najnowszych zdjęciach Kaja Godek jest nie do poznania. Nie przypomina siebie sprzed jeszcze kilku miesięcy.

Godek do tej pory wyróżniała się charakterystyczną, równą grzywką, czarnymi farbowanymi włosami i okularami w prostych oprawkach. Teraz obrończyni życia wygląda zupełnie inaczej.

Zmieniła się przede wszystkim jej fryzura. Zniknęła grzywka, a włosy nabrały brązowego odcieniu. Godek coraz częściej pokazuje się także bez okularów. Oprócz tego można odnieść wrażenie, że aktywista zrzuciła kilka kilogramów.

Trzeba przyznać, że metamorfoza wyszła na korzyść Godek. Znana działaczka wygląda teraz młodziej i delikatniej. Okazuje się, że niewiele potrzeba, by widocznie odświeżyć swój image.

Przypominamy, że na czwartek 28 października zaplanowano pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy "Stop LGBT", za którym stoi Godek i fundacja Życie i Rodzina. Według inicjatorów ustawy zabronione byłyby wszelkie zgromadzenia promujące orientację nieheteroseksualną, osoby niebinarne oraz aktywność seksualną wśród niepełnoletnich. Ustawa zasadniczo przypomina węgierski zakaz "promowania homoseksualizmu"

Zobacz także: Kontrowersyjny projekt. Polityk PiS: warto nad nim popracować
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić