aktualizacja 

Kiedy spadnie śnieg? Nadchodzi atak zimy. Znamy datę

216

Synoptycy z portalu mkweather.com zapowiadają pojawienie się zimowych warunków w całej Polsce. Według nich ochłodzenie ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Kiedy spadnie śnieg? Nadchodzi atak zimy. Znamy datę
Zdjęcie poglądowe (Pixabay, Couleur)

Zimowa aura z niskimi temperaturami w Polsce nadchodzi. Sytuacja pogodowa ma ulec zmianie na terenie całej Europy kontynentalnej. Synoptycy z portalu mkweather.com zapowiadają gwałtowny spadek temperatur jeszcze w tym roku. Ma to nastąpić w ostatnich dniach bieżącego roku. Mapy pogodowe wskazują, że 27 grudnia na większym obszarze kraju zobaczymy śnieg.

Dotychczasowa sytuacja temperaturowa w grudniu nie utrzyma się do końca roku. Po wysokich, jak na ten miesiąc temperaturach ma przyjść gwałtowne ochłodzenie. Synoptycy zapowiadają, że zimowa aura w Polsce ma zagościć zaraz po świętach i utrzymać się przez kilka dni. Słupki rtęci w termometrach mają spaść na nizinach nawet do -8°C.

Osoby wyczekujące z utęsknieniem białych świąt mogą poczuć się zawiedzeni. Zimowa aura ominie okres świąteczny. Na mroźniejsze warunki będzie można liczyć w tegorocznego Sylwestra.

Zobacz także: Czy lekarze będą strajkować? Prof. Andrzej Matyja mówi o postulatach medyków (WIDEO)
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić