Adam Małysz w "Tańcu z gwiazdami"? Zabrał głos w tej sprawie

2

Już wkrótce w programie "Taniec z gwiazdami" zobaczymy Izabelę Małysz, żonę Adama. W związku z tym pojawiły się pytania, czy były skoczek chciałby kiedyś spróbować swoich sił na parkiecie. Znamy odpowiedź.

Adam Małysz w "Tańcu z gwiazdami"? Zabrał głos w tej sprawie
Adam Małysz z żoną Izabelą (Instagram)

Już od kilku tygodni wiemy, że Izabela Małysz weźmie udział w zbliżającej się edycji "Tańca z gwiazdami". Jej partnerem w telewizyjnym show będzie Stefano Terrazzino. Adam Małysz będzie przyglądał się z boku poczynaniom małżonki i z pewnością będzie ją dopingował.

- Jakbym mógł nie kibicować? Namawiałem żonę, żeby wystąpiła w tym programie, bo propozycje miała już dawno. To osoba skromna, która boi się wystąpień telewizyjnych i ciężko było ją przekonać. Ale uwielbia tańczyć - powiedział były skoczek w sesji Q&A na kanale skaczemy.pl.

Pojawiły się także pytania, czy są szanse na to, aby fani zobaczyli kiedyś Adama w tego rodzaju show. Ten odpowiedział dość stanowczo.

- Też dostawałem propozycje, ale nie. Przede wszystkim chodzi o czas. Niektórzy myślą, że to zabawa i fajny program, ale to też trzy miesiące ciężkiej pracy. Pracy się nie boję, ale nie znalazłbym na to czasu - przyznał.

Przypomnijmy, że Małysz na co dzień pełni rolę dyrektora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polska ma nowy tenisowy talent?! Wideo z synem Janowicza zachwyca
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić