Jakub Artych
Jakub Artych| 

Artur Szpilka trafił do szpitala. Co mu dolega?

6

Niepokojące informacje pojawiły się w sprawie Artura Szpilki, który musiał udać się na SOR, a potem został przyjęty do szpitala. Stan jego nogi wydaje się być poważny.

Artur Szpilka trafił do szpitala. Co mu dolega?
Artur Szpilka trafił do szpitala. Co mu dolega? (Instagram)

W maju kibice MMA żyli starciem Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Drugi z wymienionych błyskawicznie rozprawił się z rywalem. Pojedynek trwał zaledwie... czternaście sekund. Kibice zawodnika z Wieliczki zapewne oczekiwali lepszego występu 35-latka.

W ostatnich latach były pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej w boksie miał problemy ze zdrowiem psychicznym. Po przegranym starciu z Wrzoskiem znów nadeszły trudne momenty. Opowiedział o nich w podcaście "Jurasówka" prowadzonym przez Łukasza Jurkowskiego.

Budzę się codziennie (w nocy - przyp. red.). Dzisiaj rano się obudziłem o 5.30, choć nie powinienem. Normalnie o trzeciej w nocy nie mogę spać. Na tle nerwowym. Serce ci bije. Na pewno ktoś to przeżywał. Jakiś taki niepokój, nie wiem, czym to było spowodowane. Od walki cały czas... Trzecia w nocy, czwarta rano - powiedział.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pod Siatką: Kanada naciskała, ale Polacy pokazali charakter. Zobacz kulisy meczu

Problemy zdrowotne Szpilki

Teraz pojawiły się kolejne problemy zdrowotne Szpilki. Wszystko zaczęło się od tego, że w piątek 31 maja zawodnik KSW opublikował relację na Instagramie pokazującą, że razem z Kamilą Wybrańczyk jest na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Dzień później pojawiło się kolejne nagranie w sieci. Tym razem Szpilka leżał już w łóżku na oddziale jednego ze szpitali w Warszawie.

Najbliższe trzy dni w szpitalu, nie... No, ale trudno, nie ma wyjścia. Jakaś bakteria gruba, jeszcze robią wysiew i zobaczą, co to jest. Taki jest stan zapalny całej nogi, że to jest przes**ne - napisał Szpilka.

Na widzimy na zdjęciu Szpilki, zawodnik KSW ma problemy z lewą stopą. Dokładna diagnoza jeszcze nie jest znana.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić