Atakują nowy biznes Peszki. "Jazda bez trzymanki"

17

Sławomir Peszko niedawno ogłosił, że wchodzi w świat freak fightów i będzie twarzą nowej federacji, Clout MMA. W Kanale Sportowym przyznał, że nie spodziewał się tego, co wydarzyło się po podjęciu decyzji. - Jazda bez trzymanki - określił.

Atakują nowy biznes Peszki. "Jazda bez trzymanki"
Na zdjęciu: Sławomir Peszko (YouTube, Kanał Sportowy)

Na początku czerwca Sławomir Peszko ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery, a raptem kilka dni później poinformował, że będzie twarzą nowej organizacji freak fightowej - Clout MMA.

Były piłkarz ma być nie tylko ambasadorem, ale i sam zamierza pewnego dnia wejść do klatki. Według niego samego, to powinno wydarzyć się w 2024 roku.

Tymczasem 5 sierpnia w Warszawie ma odbyć się pierwsza gala Clout MMA. Federacja promowana przez Peszkę od samego początku musi mierzyć się ze sporymi problemami i atakami ze strony konkurencji. Były piłkarz opowiedział o tym w programie "Skrzydłowy, bramkarz i łączni", emitowanym na kanale YouTube Kanału Sportowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie dostał powołania do kadry. Zamiast w Mołdawii tak spędzał czas [WIDEO]
Nie wiedziałem, że tam jest jazda bez trzymanki. Bardziej, niż w piłce nożnej. Powstają jakieś zmanipulowane materiały, sponsorowane, przepłacone przez konkurencję. Zarzucają nam czeczeńskie pieniądze… Nawet fajnie, że to wyszło, niech teraz wszyscy nas sprawdzą i zobaczą, że to jest wszystko legalne - czarne na białym. Ale jak nas sprawdzają, niech sprawdzą też inne federacje freak fightowe - przyznał.

Dodał też - pół żartem, pół serio - że 5 sierpnia na Torwarze może zrealizować się nawet najbardziej nietypowy scenariusz.

My sobie to zapamiętamy. Prawdą się wybronimy. Zrobimy galę 5 sierpnia na Torwarze. Chyba, że ktoś zadzwoni i ogłosi alarm bombowy, bo już tego się spodziewamy - zdradził.

Dodajmy, że wciąż nie wiemy, kto zawalczy na organizowanej 5 sierpnia gali Clout MMA 1. Z racji tego, że do wydarzenia pozostało sześć tygodni, wkrótce powinniśmy poznać pierwsze szczegóły.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić