aktualizacja 

Będzie powrót "Murana". Nazwisko rywala może zaskakiwać

2

Jacek Murański nie zamierza kończyć swojej przygody ze sportami walki. Nie zraziła go kolejna porażka, której tym razem doznał w starciu z Pawłem Jóźwiakiem. "Muran" zapowiedział swój udział w kolejnej edycji gali Prime Show MMA. Wiadomo także, kto będzie jego przeciwnikiem.

Będzie powrót "Murana". Nazwisko rywala może zaskakiwać
Jacek Murański wraca do walki (Instagram)

Swój ostatni pojedynek Jacek Murański stoczył 1 lipca 2023 roku. Wcześniej zapowiadał, że zamierza dalej kontynuować przygodę ze sportami walki, aby w ten sposób uczcić pamięć o przedwcześnie zmarłym synu Mateuszu.

Z Pawłem Jóźwiakiem mierzył się na zasadach boksu birmańskiego. To niezwykle brutalna odmiana, dopuszczająca chociażby ciosy łokciami. Pojedynek był wyniszczający, rozczarowała jedynie ostatnia runda, w której obaj byli już wyczerpani. Decyzją sędziów lepszy był Jóźwiak.

W poniedziałek (18 września) stało się jasne, kiedy "Muran" powróci do walki. Za nieco ponad miesiąc, a dokładniej 21 października, przystąpi do kolejnej edycji gali Prime Show MMA. Będzie to już szósta odsłona.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: szaleństwo! Zobacz niesamowitego gola z ponad 50 metrów

Początkowo mówiło się o tym, że jego przeciwnikiem będzie Tomasz Oświeciński. Takie informacje przekazywał portal mma.pl. To jednak nie "Strachu" zmierzy się z Jackiem Murańskim.

Oficjalnie ogłoszono już, że rywalem "Murana" będzie... "Stary Wiewiór". To ojciec aktualnego mistrza organizacji Fame MMA Maksymiliana Wiewiórki.

Dla Macieja to będzie debiut w oktagonie, ale to nie będzie zwykły pojedynek, bo jego rywal potrafi podgrzać atmosferę i tutaj przewiduje się sporo emocji - czytamy w komunikacie Prime Show MMA na portalu X (dawniej Twitter).
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zapytaliśmy "Starego Wiewióra", jakie są jego odczucia wobec Jacka, a odpowiedział nam między innymi, że "Muran" to "ogór", który zawiesił miecz Damoklesa nad Tańculą i jest pewien, że to on ten miecz podniesie i wsadzi go "Muranowi" w... - dodano.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wiadomo, że Jacek Murański przygotowuje się do walki bardzo intensywnie. Z drugiej strony "Stary Wiewiór" trenuje pod okiem swojego syna. Nie ulega wątpliwości, że to starcie może być niezwykle interesujące.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić