Będzie rewanż "Pudziana" z Najmanem? "Mariusz chciałby takiej walki"

11

W środowisku sportów walki na tapecie znalazł się temat rewanżu pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Marcinem Najmanem. Ten drugi uważa, że obie strony chcą tego pojedynku.

Będzie rewanż "Pudziana" z Najmanem? "Mariusz chciałby takiej walki"
Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski, Marcin Najman w kółku (Materiały prasowe, KSW,, Sebastian Rudnicki)

Mariusz Pudzianowski przegrał dwie ostatnie walki w KSW. W grudniu 2022 roku pokonał go Mamed Chalidow, natomiast na początku czerwca, na PGE Narodowym, lepszy od "Pudziana" był Artur Szpilka. W ten sposób przyszłość Pudzianowskiego w sportach walki stanęła pod znakiem zapytania, a on sam przyznał, że to już "ostatnie podrygi".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Kobiety też strzelają piękne bramki. Ale przymierzyła!

Sytuację chce wykorzystać Marcin Najman i zaprasza Mariusza Pudzianowskiego do rewanżu.

Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem! - napisał na Twitterze.

Z kolei w czwartek na kanale YouTube RingPolska pojawiła się rozmowa z Najmanem, gdzie powiedział znacznie więcej na temat potencjalnego rewanżu. Według niego, obie strony chcą tej walki.

Ktoś do Mariusza w tej sprawie dzwonił i Mariusz wyraził ochotę na taką walkę. Ochota to jedno, dogadanie się to drugie. Mariusz chciałby takiej walki - zdradził Najman.

Niewykluczone, że do niej mogłoby dojść na gali nowej federacji - CLOUT MMA, której twarzą i ambasadorem jest m.in. Sławomir Peszko. Najman przekazał, że ma już propozycje od tej organizacji, jednak w tym momencie nie może zdradzić nic więcej.

Szanuję Mariusza, lubię go. Najman jest w stanie taką zwierzynę do lasu zaciągnąć z powrotem i zrobić porządek. To ten moment, kiedy możemy zrobić rewanż. Mariusz siłowo nie przypomina zawodnika, z którym walczyłem 13 lat temu. Dzisiaj nie wiem czy bym wygrał, ale ta walka wyglądałaby inaczej - ocenił we wspomnianej rozmowie z RingPolska.

Pudzianowski swoją pierwszą walkę w KSW stoczył właśnie z Najmanem. Wówczas pokonał go przez poddanie i to już w 43 sekundzie pierwszej rundy.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić