Będzie wielki rewanż na FAME MMA 11

3

Znamy walkę wieczoru podczas gali FAME MMA 11. Dojdzie w niej do wielkiego rewanżu pomiędzy Normanem Parke a Borysem Mańkowskim. Oto szczegóły pojedynku.

Będzie wielki rewanż na FAME MMA 11
Norman Parke / KSW (Materiały prasowe)

W niedzielę odbyła się konferencja prasowa, na której poznaliśmy szczegóły dotyczące walki wieczoru na gali FAME MMA 11. Właściciele organizacji poinformowali, że zmierzą się w niej Norman Parke i Borys Mańkowski. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej i potrwa 15 minut.

To będzie zarazem wielki rewanż. Obaj zmierzyli już się w klatce w 2019 roku. Wówczas na gali KSW 47 lepszy okazał się Parke. Starcie było jednak na tyle wyrównane, że szybko zaczęto mówić o rewanżu. I rzeczywiście do niego dojdzie - tyle tylko, że w FAME MMA.

Dla Mańkowskiego będzie to debiut w FAME MMA. Wcześniej regularnie walczył w federacji KSW - w sumie przez dziewięć lat. Trzy ostatnie pojedynki dla tej organizacji zakończyły się jego zwycięstwem.

Przypomnijmy natomiast, że Parke na gali FAME MMA 10 jednogłośnie, na punkty, pokonał Kasjusza Życińskiego. Wcześniej również regularnie walczył dla KSW.

Gala FAME MMA 11 odbędzie się 2 października 2021 roku w Arenie Gliwice.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić