Był uwikłany w skandale. Zapowiedział nową organizację freak fightową

5

Polska scena sportów walki kwitnie pod względem walk freak fightowych. Założenie kolejnej z nich zapowiedział Tomasz "Chic" Galewski, który był uwikłany w liczne skandale.

Był uwikłany w skandale. Zapowiedział nową organizację freak fightową
Tomasz Chic (Facebook, MMA-VIP)

Fame MMA, Clout MMA czy Prime MMA - to trzy najpopularniejsze organizacje freak fightowe w Polsce, które przyciągają przed ekrany dziesiątki, o ile nie setki tysięcy fanów. Czy jest miejsce na kolejną? Niedawno dużo mówiło się, że w naszym kraju powstanie federacja Icon MMA, ale temat ostatecznie upadł. Teraz start nowej organizacji zapowiedział Tomasz "Chic" Galewski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: auć, boli od samego patrzenia!

Freak fighter zapowiedział w swoich mediach społecznościowych, że federacja, której ma być częścią, ma być poważną konkurencją dla trzech wyżej wspomnianych federacji freak fightowych.

Będę brał udział po raz kolejny w gali, która odbędzie się 13 kwietnia. Chciałbym się pochwalić, że to będzie ogromna gala, mega medialne wydarzenie. Będzie wielkie bum. Będzie bomba - rozpoczął.
Na razie nie zdradzam szczegółów, będę miał okazję wziąć udział w tym wydarzeniu. Federacja powstanie w cieniu trzech istniejących już. To będzie federacja składająca się z wybitnych postaci internetu, nie chcę na razie zdradzać szczegółów - dodał.

"Chic" ma na koncie trzy freak fightowe pojedynki. Debiutował w 2021 roku, kiedy to przegrał z Krystianem Pudzianowskim. W 2022 roku pokonał Andrzeja Żuromskiego na gali MMA-VIP, a w styczniu 2024 roku przegrał z Żuromskim przed czasem - na Prime Show MMA.

Galewski jest postacią znaną w internecie, która zyskała sławę dzięki prezentowaniu swojego hedonistycznego stylu życia, obfitującego w różne rozrywki, substancje odurzające oraz towarzystwo młodych kobiet. W listopadzie pojawiły się informacje, że celebryta nie płacił za wynajmowane mieszkanie, a nawet... miał żądać okupu za mieszkanie, które wynajmował. Ostatecznie został wyrzucony z lokalu.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić