Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|

"Co mnie to obchodzi". Szpilka jednoznacznie o walce z Załęckim

8
Podziel się:

Drugim rywalem znanego pięściarza z Wieliczki w formule MMA będzie gwiazda federacji High League, Denis "Bad Boy" Załęcki. Jak się okazuje, ten drugi doznał kontuzji więzadła. Artur Szpilka zabrał głos w tej sprawie. Jego słowa mówią wszystko.

"Co mnie to obchodzi". Szpilka jednoznacznie o walce z Załęckim
Artur Szpilka / foto: Anna Klepaczko (WP SportoweFakty)

Artur Szpilka ma zmierzyć się we wrześniu z Denisem Załęckim na gali High League 4. Środowisko MMA nie spodziewało się takiego pojedynku, ale wszyscy są niezwykle ciekawi tego starcia. Pomiędzy nimi nie ma złej krwi, bowiem znają się i utrzymują koleżeńskie stosunki.

Denis Załęcki doznał kontuzji podczas treningu w Akademii Sportów Walki Wilanów. Trener zawodnika Mirosław Okniński skomentował całą sytuację w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Denis naderwał więzadła krzyżowe i teraz była możliwość operacji. Stwierdził, że nie będzie operować. Lekarze powiedzieli, że może to rehabilitacją zaleczyć, więc skupia się na rehabilitacji - mówił Okniński.

Szpilka zabrał głos nt. walki z Załęckim

Szkoleniowiec dodał te więzadła są częściowo zerwane, częściowo naderwane, ale oglądał je lekarz i powiedział, że nie jest źle. "Denis powiedział, że chce walczyć. Takiej okazji nie zmarnuje i mówił, że bez ręki, bez nogi, ale wyjdzie i będzie walczył ze Szpilką" - przyznał Okniński.

Do tych słów - w rozmowie z "Super Expressem" - odniósł się Artur Szpilka. Jego słowa mówią wszystko. To był bardzo wymowny komentarz.

Nawet jeśli to prawda, czemu miałbym nie chcieć tej walki? Ja mam kontuzję czy on? Wydaje mi się, że to jest takie głupie gadanie. Który trener powiedziałby o kontuzji podopiecznego? Albo po prostu takie granie. Ja nawet nie wiem, ktoś mi tam powiedział, że ma kontuzję. Ja mówię: "Stary, co mnie to obchodzi. Będzie walka, to po prostu wychodzi na własną odpowiedzialność". Ale to jest gadanie, taki zamęt, żeby co chwilę coś wprowadzać. Ja już to wiem, tak mi się wydaje - powiedział Szpilka.
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Dawid
miesiąc temu
Że jak ? ?
gimli
2 miesiące temu
Mam nadzieje ze dostaniesz w brode i bedzie lulu ;)))
Ambroży Kleks
2 miesiące temu
Ajtuj wózek już czeka chromowane koła ma:))
Sklep rybny
2 miesiące temu
Horse gate 2.0
Bercik
2 miesiące temu
Ajtuj oszczędzaj Psyche bo znowusz depresja cię dopadnie i już wtedy kamiszka nie pomoże
Damonen
2 miesiące temu
Najbardziej mnie dziwi, że Szpilka ma 33 lat, myślałem że jest po 40, bo na tyle wygląda
D.Rex
2 miesiące temu
szpilka przed walką jest zawsze bardzo zadowolony z siebie uśmięchnięty i wyluzowany i to mi sie podoba natomiast po walce facjata szpilki jest tego przeciwieństwem
,D
2 miesiące temu
Szminka?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić