aktualizacja 

Co robił Piotr Żyła?! Szalony "taniec" skoczka

18

Polscy skoczkowie zajęli drugie miejsce w sobotnim konkursie drużynowym w Zakopanem. Biało-Czerwoni długo znajdowali się jednak na prowadzeniu, a w miejscu dla lidera marzł Piotr Żyła. Obchodzący tego dnia 34. urodziny skoczek próbował rozgrzewać się w nietypowy sposób.

Co robił Piotr Żyła?! Szalony "taniec" skoczka
Piotr Żyła (Twitter, TVP Sport)

W ten weekend Puchar Świata w skokach narciarskich odbywa się w Zakopanem. W sobotę na Wielkiej Krokwi przeprowadzony został konkurs drużynowy, na starcie którego nie zabrakło reprezentacji Polski.

Biało-Czerwoni długo znajdowali się na prowadzeniu. Aktualny lider musi stać w wyznaczonym przez organizatora miejscu.

W drugiej serii jako pierwszy ustawił się tam Piotr Żyła. Solenizant musiał sporo się naczekać na kolegę z drużyny. Z powodu silnego wiatru zmagania na moment wstrzymano.

W tym momencie temperatura spadła do -10 stopni. Żyła starał się walczyć z zimnem. Kamery telewizyjne TVP Sport uchwyciły, jak 34-latek wykonał nietypowy "taniec", aby się rozgrzać. Komentarz jest zbędny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Puchar Świata w Zakopanem. Stracona szansa Polaków

Sobotni konkurs drużynowy w Zakopanem długo układał się po myśli Polaków. Po pierwszej serii Biało-Czerwoni mieli ponad 20 punktów przewagi nad drugimi Austriakami.

W trzeciej grupie drugiej serii słabszy skok oddał Andrzej Stękała. Osiągnął 115,5 metra, wskutek czego Austriacy wskoczyli na pierwszą pozycję. Na zakończenie Daniel Huber pokonał nieznacznie Dawida Kubackiego i przypieczętował wygraną swojej drużyny. Polaków musiała zadowolić druga lokata.

Zobacz także: Chętnych na następców Stocha i Kubackiego nie brakuje. Tajner mówi jednak o problemie w klubach
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić