LAK| 

Czy Oliwia Bieniuk jest wolna? Odpowiedziała na niewygodne pytania

34

Oliwia Bieniuk odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Kilka z nich było niewygodnych. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej zdradziła m.in., czy podrywają ją faceci w mediach społecznościowych. Wiemy też, gdzie pójdzie na studia.

Czy Oliwia Bieniuk jest wolna? Odpowiedziała na niewygodne pytania
Oliwia Bieniuk (AKPA)

Oliwia Bieniuk staje się coraz popularniejszą i coraz bardziej rozpoznawalną osobą w Polsce. To między innymi za sprawą występu w programie "Taniec z gwiazdami". Na Instagramie śledzi ją ponad 255 tysięcy osób, a Oliwia regularnie utrzymuje z nimi kontakt właśnie za pośrednictwem tego kanału.

Bieniuk jest wolna

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej zdecydowała się odpowiedzieć na pytania ze strony internautów. Kilka z nich było mocno niewygodnych. Fani byli ciekawi m.in. o jej status związku i reakcje na zaczepki w internecie.

Jesteś w związku? - zapytał jeden z nich. Odpowiedź była konkretna. "Nie" - odpisała Bieniuk.

Inny zapytał z kolei, czy dużo facetów próbuje ją poderwać na Instagramie. Bieniuk odpowiedziała bardzo szczerze.

- Niestety tak, nie są to fajni faceci... - zaznaczyła.

W większości czasu jestem szczęśliwa, ale mam takie dni, kiedy jestem smutna - przyznała Bieniuk.

Celebrytka podzieliła się także z fanami na temat swojej przyszłości naukowej. Wiemy, gdzie uda się na studia. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka przyznała, że idzie na studia aktorskie do Warszawy. Wybór padł na prywatną uczelnię: Warszawską Szkołę Filmową.

Oliwia Bieniuk całkiem nieźle radzi sobie w świecie show-biznesu. Córka Jarosława Bieniuka chętnie pojawia się na imprezach, którym towarzyszy blask fleszy. Od czasu do czasu udziela wywiadów, ma na swoim koncie też kilka sesji zdjęciowych. Już od dłuższego czasu podkreślała, że chciałaby studiować aktorstwo. Teraz zrealizuje plany. Przypomnijmy, że po zdanej maturze w 2021 roku zrobiła sobie roczną przerwę w nauce.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić