aktualizacja 

Dawid Kubacki przed konkursem został ojcem! Kim jest jego żona?

58

Marta Kubacka urodziła, a wiadomość do Oberstdorfu o córeczce dotarła do niego przed konkursem. Szczęśliwi rodzice wiedzieli, że tak się może zdarzyć, że taty przy porodzie nie będzie. Kim jest żona skoczka?

Dawid Kubacki przed konkursem został ojcem! Kim jest jego żona?
Marta i Dawid Kubaccy (Instagram)

Dawid Kubacki w konkursie w Oberstdorfie zajął 15. miejsce. Polak od weekendu wiedział, że lada chwila jego małżonka urodzi. Ponadto do ostatniej chwili nie był pewny, czy w ogóle będzie mógł wziąć udział w zawodach z powodu zamieszania z testami na koronawirusa.

Ostatecznie szczęśliwe wieści napłynęły przed konkursem. Na świat w Nowym Targu przyszła córka Zuzanna. Po zawodach świeżo upieczony tata poinformował, że jego małżonka czuje się dobrze.

Kim jest Marta Kubacka?

Podobnie jak mąż, zawodowo zajmowała się sportem. Przez 16 lat trenowała szermierkę. Jednak kontuzja uniemożliwiła jej trenowanie. Będąc w związku ze skoczkiem, trudno było jej dzielić życie między Śląsk a Zakopane. Zdecydowała się więc na przeprowadzkę do stolicy Tatr.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Para zaręczyła się podczas wakacji w Egipcie. Pobrali się w maju 2019 roku w Bachledówce. Jak sam Kubacki o tym mówił - znali się długo, więc była to naturalna kolej rzeczy.

Marta Majcher, teraz już Kubacka, nie lubi być w centrum zainteresowania. Jest skromną osobą, nie chce wybić się na nazwisku męża. Bardzo mocno go wspiera. Przed pandemią koronawirusa starała się kibicować mężowi w konkursach, które nie były oddalone od Polski, m.in. w Planicy.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kolega Piątka oświadczył się. Powiedziała "tak"?
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić