o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KOZ
|

Decyzja sędziów zaskoczyła Marcina Najmana. Żużlowiec pobił żużlowca

0
Podziel się

Dla mnie to była najlepsza walka na tej gali - powiedział Marcin Najman po walce żużlowców, w której wzięli udział: Daniel Kaczmarek i Kamil Wieczorek. Obaj zaimponowali swoją postawą i zaprezentowali wysoki poziom umiejętności. Zwycięzcę wyłonili sędziowie, a ich werdykt zaskoczył samego organizatora gali MMA-VIP 2.

Decyzja sędziów zaskoczyła Marcina Najmana. Żużlowiec pobił żużlowca
Pojedynek żużlowców na gali MMA-VIP 2. (MMA VIP 2)
bEJMAihx

Nie jeden, a dwa pojedynki żużlowców zaplanował podczas gali MMA-VIP 2 Marcin Najman. Jako pierwsi do oktagonu weszli Krystian Stefanów i Dominik Tyman. Obaj bardzo szybko na siebie ruszyli, ale przewagę osiągnął Tyman. Potrzebował zaledwie 35 sekund, aby udusić swojego przeciwnika i zwyciężyć przez TKO.

Mam nadzieję, że Edward Mazur nie będzie taką p**** i stoczymy walkę na MMA-VIP 3. Chcę mu wpier***** tak, jak w piątek Krystianowi - mówił zaraz po walce Dominik Tyman. Dodajmy, że Edward Mazur wygrał z nim na poprzedniej gali.
bEJMAihz

MMA-VIP 2. Walki żużlowców dostarczyły emocji

Znacznie wyższy poziom zaprezentowali uczestnicy kolejnej walki żużlowców. Dwukrotny indywidualny mistrz Polski juniorów Daniel Kaczmarek mierzył się z Kamilem Wieczorkiem.

Ich pojedynek trwał trzy rundy. Komentatorzy byli pod dużym wrażeniem poziomu sportowego zaprezentowanego przez obu zawodników. Kibice byli świadkami wielu zwrotów akcji. Raz przeważał jeden, raz drugi zawodnik. Wydawało się jednak, że to Kaczmarek nieznacznie przeważał.

Sędziowie podjęli jednak inną decyzję. Ich zdaniem górą w tym starciu był Kamil Wieczorek. Było to zaskoczenie dla uczestników, ale i dla organizatora gali.

bEJMAihF
Jeżeli ktoś miał wątpliwości, czy walki żużlowców to dobry kierunek, to ta walka udowodniła, że to ten kierunek. Dla mnie to najlepsza walka tej gali. Rewanż jest obligatoryjny, wynik jest dyskusyjny. Dodam, że GKSŻ, trener Marek Cieślak, którzy mówili, że inni będą robili z siebie pajaców, zadało to kłam - mówił zaraz po walce Marcin Najman.
Nie ja wydaję werdykty, ale wedle mojej oceny tę walkę wygrał Daniel Kaczmarek. Może nie znam się tak, jak profesjonalni sędziowie. Obu trzeba oddać hart ducha. Pokazali znakomity pojedynek, który moim zdaniem mógłby znajdować się na sportowej gali. Spore umiejętności i pomysł, nie odpuszczał nikt. Walka bardzo wyrównana, szacunek dla obu. Ja się z werdyktem nie zgadzam, ale podejmują go obiektywni sędziowie. Najlepszym rozwiązaniem byłaby walka rewanżowa - dodał "El Testosteron".
bEJMAihG

MMA-VIP 2. Wyniki walk

  • Dominik "Guma" Tyman pok. Krystiana "Kikiego" Stefanówa przez TKO
  • Oliwier "Detailer" Gajewski pok. Sebastiana "Pikusia" Troninę przez TKO
  • Kacper Miklasz pok. Tomasa Vaicikasa przez TKO
  • Kamil Wieczorek pok. Daniela Kaczmarka decyzją sędziów


Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polska Miss Euro z odkrytym dekoltem na skakance. Fani zachwyceni nagraniem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJMAiia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić