Obciach i jednocześnie kult. Legendarne klapki na licytacji Taxi Złotówy

3

Klapki marki "Kubota" zyskały w Polsce ogromną popularność. Teraz chce to wykorzystać Szymon Wrzesień, który po walce z Marcinem Najmanem oddał je do licytacji.

Obciach i jednocześnie kult. Legendarne klapki na licytacji Taxi Złotówy
Dla jednych obciach, dla drugich kult. Legendarne klapki na licytacji Taxi Złotówy. (Instagram, Instagram)

Szymon Wrzesień popularność zyskał jako taksówkarz, a kilka lat temu założył kanał w serwisie YouTube, w którym pokazywał kulisy swojej pracy. Dzięki swojej licznej aktywności dostał propozycję walki z Marcinem Najmanem, dla którego był to definitywnie ostatni pojedynek w karierze.

"Taxi Złotówa" w drugiej rundzie znalazł sposób na zastopowanie Najmana i odniósł bezcenne dla siebie zwycięstwo w walce wieczoru.

Gdy wygrałem, przypomniała mi się cała droga. Ostatnie dwa lata, wszystko, co przeżyłem, żeby dojść do tego momentu - powiedział po walce Szymon Wrzesień.

Sukces nie tylko w ringu. Legendarne obuwie na licytacji

Po zwycięstwie nad Najmanem 32-latek zyskał dodatkową sławę, jego konto na Instagramie śledzi już blisko 40 tysięcy osób. Swoją popularność postanowił spożytkować w najlepszy możliwy sposób - wystawił na licytację legendarne klapki "Kubota", które obecne były w jego narożniku podczas walki.

Zapraszam do licytacji zestawu Kubota, który miał mój narożnik podczas walki na gali MMA z Marcinem Najmanem. W skład zestawu wchodzą klasyczne klapki na rzep, rozm. 44, skarpetki oraz kołczan prawilności. Licytacja trwa do 26.02, do godz. 21.00 - napisał na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Klapki marki "Kubota" od kilku lat przeżywają swój renesans. Ich popularność zaczęła się w latach 90, gdy błyskawicznie opanowały polski rynek.

Zobacz także: Żużel. Kułakow miał pretensje, bo Holder nie chciał grać w papier, nożyce, kamień. Bajerski tłumaczy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić