Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

"Don Kasjo" porównany do znanego boksera. Jest reakcja Życińskiego

3
Podziel się:

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński jest najlepszym bokserem wśród sportowców amatorów. Czy miałby szanse w walce z profesjonalnym zawodnikiem? Włodarz Prime Show skomentował jego porównanie z Adamem Kownackim.

"Don Kasjo" porównany do znanego boksera. Jest reakcja Życińskiego
"Don Kasjo" porównany do znanego boksera. Jest reakcja Życińskiego (YouTube)

"Don Kasjo" swoim bezkompromisowym stylem przyciąga widzów, ale i wrogów. Jest bardzo charyzmatyczną postacią, która wzbudza ogromne kontrowersje. Poprzednia walka Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem podczas FAME MMA 12 wzbudziła wielkie poruszenie. Zwycięzcą okazał się Życiński, który pokazał się ze znakomitej strony.

Życiński nazywa siebie sportowcem-imprezowiczem, chociaż wiele osób twierdzi, że jest to tylko przybrana maska na potrzeby show. Według fachowców, "Don Kasjo" ma potencjał, aby poradzić sobie w profesjonalnym sporcie.

Kilka dni temu Kasjusz został porównany do Adama Kownackiego, jednego z najlepszych bokserów w Polsce, który ma jednak swoje problemy. Wydawało się, Kownacki że jest jednym z kandydatów do walki o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Niestety w ostatnich dwóch walkach był wyraźnie słabszy od Roberta Helleniusa.

Sam "Don Kasjo" postanowił zabrać głos na temat ostatnich spekulacji. Przyznał otwarcie, kto jest lepszy od dwójki Kownacki - Życiński.

Pięściarzem na pewno Adam Kownacki. Pomimo ostatnich niepowodzeń Adasia i tak zawsze kciuki za niego będę trzymał - rozwiał wątpliwości Kasjusz.

Nowa rola

Don Kasjo odnajduje się teraz w nowej roli. W grudniu został włodarzem federacji MMA - Prime Show. Pierwsza gala Prime MMA odbędzie się 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. W karcie walk zobaczymy m.in. Mateusza Murańskiego, Marka "Kruszwila" Kruszela czy Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka.

Zobacz także: Będzie powrót śniegu? Prognoza pogody na ostatni turnus ferii
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
fame
5 miesięcy temu
A ja tu kliknąłem popatrzeć na fotki. Póki jeszcze nie ma zmian jak w formuła 1.
DON KASZTAN
5 miesięcy temu
Mam nadzieję że Kasjo będzie sobą tak jak w Fame i chajs go nie zmieni. Pozdr.
Beka
5 miesięcy temu
To że ten idiota jest milionerem świadczy niestety i poziome społeczeństwa i zezwierzęceniu. Niestety upadek naszej cywilizacji jest nieunikniony ale patrząc na historie to naturalny proces. Ewolucja nie faworyzuje ludzi inteligentnych, nadal wyrywają najniższe zwierzęce instynkty. W idealnym społeczeństwie ten typek by szorował kible własnym językiem, naszym nie idealnym świecie jest celebryta i milionerem, życie. Nie zazdroszczę i nie potępiam, to są rzeczy na które nie mamy wpływu, idiotów zawsze będzie więcej a wiadomo że idiodta idiota idiotę pogania. Ci ludzie nie wiedzą co to honor, godność i dobre imię, więc w zasadzie czemu ja miałbym się tym przejmować za nich ;)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić