LAK| 

Dymy na konferencji, pięści poszły w ruch! Poszło o... chłopaka

11

30 lipca odbędzie się pierwsza gala nowej organizacji Open Fights Night. W ostatni piątek sporo się działo podczas konferencji prasowej. Doszło nawet do rękoczynów. W ruch poszły pięści w konfrontacji kobiet!

Dymy na konferencji, pięści poszły w ruch! Poszło o... chłopaka
Dymy na konferencji (YouTube)

16 lipca na plaży Patelnia w Grabinie odbyła się konferencja prasowa, na której poznaliśmy uczestników plenerowej gali Open Fights Night. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to jedyne takie plenerowe wydarzenie w Polsce z oprawą, które pozostaną w pamięci nie tylko zawodników, ale też widzów, którzy mogą już kupować bilety. Zwłaszcza, że podczas piątkowej konferencji prasowej sporo się działo. Były dymy!

Pięści poszły w ruch

Na kartach jest m.in. walka finalistki programu "Projekt Lady" z 57-letnią Izabelą Kisio-Skorupą! To hit debiutanckiej gali Open Fights Night. W MMA zadebiutuje także "ring girl" - Laura Sieka, która była także uczestniczką znanego programu "Love Island". 30 lipca wyjaśni swoje nieporozumienia z Moniką Kuklą.

W trakcie konferencji Kukla wyznała, że treningi są dla niej ciężkie, zwłaszcza, że na co dzień zajmuje się tańcem. Ale zaznaczyła, że jest bardzo zmotywowana. - Mamy z Laurą do pogadania. Zadała mi kiedyś cios poniżej pasa. Odpowie za to - powiedziała.

Okazuje się, że nieporozumienie dotyczy... chłopaka! Kukla zarzuciła rywalce, że chciała odbić jej chłopaka. - Nie udało ci się tego zrobić, tak samo jak ze mną nie wygrasz w klatce - dorzuciła.


Nie brakowało mocnych słów, później w ruch poszły pięści. Ochroniarze musieli zawodniczki odciągać od siebie. "Były dymy" - piszą internauci w sieci.

Zobacz całe zdarzenie (od 30 minuty):

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić