Dziennikarka TVP pokazała, jak dba o formę. Robi się gorąco

7

Aleksandra Rajewska zaprezentowała swoim obserwującym na Instagramie, jak wygląda jej trening w siłowni. Piękna dziennikarka nie próżnowała i szalała między innymi ze sztangą na barkach.

Dziennikarka TVP pokazała, jak dba o formę. Robi się gorąco
Aleksandra Rajewska na Stadionie Śląskim w Chorzowie (Instagram, Aleksandra Rajewska)

Aleksandra Rajewska dała się poznać widzom przy okazji dużych wydarzeń siatkarskich. Obdarzona wdziękiem reporterka przeprowadzała wywiady między innymi z reprezentantami Polski. Zwróciła na siebie uwagę między innymi Anny Grejman, partnerki Bartosza Kurka, która z przymrużeniem oka "zabroniła" siatkarzowi rozmów z Rajewską.

Dziennikarka śmiało odsłaniała odrobinę kuchni swoich rozmów ze sportowcami. Dla lepszego kadru i wygody zdejmowała szpilki i stawała boso na podwyższeniu. W ten sposób widzowie mogli zapomnieć o tym, że siatkarze są od niej o kilkadziesiąt centymetrów wyżsi.

Aleksandra Rajewska nie interesuje się wyłącznie siatkówką. W jej sportowych pasjach są również skoki narciarskie. W Kanale Sportowym współprowadzi program o tej dyscyplinie. Zdobywa on popularność w czasie Turnieju Czterech Skoczni czy dużych imprez mistrzowskich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Dziennikarka przygotowuje w Telewizji Polskiej materiały, które są pokazywane w Pytaniu na Śniadanie. Także w nich nie brakuje wątków sportowych. Jak widać, reporterce nie brakuje aktywności zawodowych, a do tego nie zapomina o aktywności fizycznej.

Aleksandra Rajewska udostępniła w stories na Instagramie krótkie nagrania z treningu w siłowni, które przygotował jej trener. Dziennikarka szaleje ze sztangą. W różowym kostiumie śmiało zabiera się do kolejnych ćwiczeń.

Dziennikarka ma wielu sympatyków w męskiej części widowni. Widząc, w jaki sposób Aleksandra Rajewska ćwiczy w siłowni, mogło zrobić się im gorąco. Wygląda na to, że aktywność fizyczna to jeden z sekretów nietuzinkowej urody dziennikarki. Choć na antenie można oglądać ją od lat, to cały czas wygląda jak nastolatka.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić