Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Fame MMA 9. Jej ciało to prawdziwe dzieło sztuki. Anna Andrzejewska wkroczy do oktagonu!

46
Podziel się:

6 marca czeka nas dziewiąta odsłona gali Fame MMA. Tym razem dojdzie do dwóch starć kobiet. W jednym z nich Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska zmierzy się z Anną Andrzejewską. Co wiemy o tej drugiej?

Fame MMA 9. Jej ciało to prawdziwe dzieło sztuki. Anna Andrzejewska wkroczy do oktagonu!
Na zdjęciu: Anna Andrzejewska (Instagram)

Andrzejewska jest trenerem personalnym. Pomaga zatem ludziom w osiąganiu różnych celów, które mają związek z poprawieniem samopoczucia czy też sylwetki.

Sprawdzała się już w różnych dyscyplinach. Anna Andrzejewska występowała w trójboju siłowym, a także w roli bokserki. To jednak nie wszystko. Mocno poświęciła się również sportom sylwetkowym.

Sport to moja życiowa pasja. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam od biegów długodystansowych, następnych kilka lat spędziłam na sali bokserskiej, tam zaznałam smak zwycięstwa oraz porażki. Obecnie realizuje się w różnych dziedzinach sportu – informuje na Facebooku.
Zobacz także: Zobacz też: Polski "Żywy Ken" chce zawalczyć na FAME MMA!

Fame MMA 9. Z kim zawalczy Andrzejewska?

Rywalką Anny Andrzejewskiej na gali Fame MMA 9 będzie Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska, która jest influencerką, trenerką personalną i instrukturką taekwondo

Way of Blonde jest lesbijką. Jej partnerka to zjawiskowa Aga, która również uwielbia sporty walki. Aktywność fizyczna to coś, co bardzo mocno łączy te dwie przepiękne kobiety.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
x x x
rok temu
ale akcja w połowie meczu... nie w końcówce węzła.. w miarę możliwości to wszystko nie ma po co tłumaczyć,że tak jak myślisz tego który nie ma po co się tłumaczyć jak już coś to i tak jego nie odłączy
tgrtgrg
rok temu
ale zrobiona
Artysta
rok temu
Dzieło sztuki ma pewną wartość i z biegiem czasu staje się jeszcze wartościowsze. A tutaj jest odwrotne. Co rok to tylko gorzej.
Floyd GS
rok temu
Ruhanna czy nie ?
Oklapł
rok temu
Dramat
Ooooo
rok temu
Fatalna i tyle w temacie
Realista
rok temu
Ma sztuczne to i owo. Nie wyobrażam sobie coś takiego dotykać.
wwwww22
rok temu
piękna laska
Kung Lao
rok temu
Wygląda jak Shiva z Mortal Kombat
niebieski
rok temu
i tak już zapisałem kit do nowej edycji gry
niebieski
rok temu
możliwe... że tak jest to rozpisane... system x4 nie ma co się szarpać... on już to widzi zanim zostaną nadane numery do dalszego działania...
bartek***
rok temu
ale żeś się pomalowała, masz jakieś zapasy do wstąpił bym w twe szeregi...
bartek***
rok temu
w miarę możliwości, robota poukładana jak mnożenie do przodu... rozpisane na 100 lat tk to widzi jeden za wszystkich swoich dla niego zapracowanych... na pewno nie..
To już było
rok temu
Lat przybędzie, nawet bohomaz się zestarzeje.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić