Fame MMA 9. Kim jest Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska?

0

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska miała walczyć już na poprzedniej gali Fame MMA, ale ostatecznie do tego nie doszło. Teraz wiadomo, że atrakcyjna blondynka wkroczy do oktagonu 6 marca. Z kim się zmierzy?

Fame MMA 9. Kim jest Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska?
Na zdjęciu: Karolina Brzuszczyńska (Instagram)

Brzuszczyńska szykowała się do walki na Fame MMA 8. Wówczas jednak nie zawalczyła, a to dlatego, że przeciwniczka się wycofała.

Nie było mnie na konferencji nie bez powodu. Z przyczyn niezależnych ode mnie, moja walka się nie odbędzie na tej gali. Została przełożona na kolejną galę – tłumaczyła "Way of Blonde".

Teraz Karolina Brzuszczyńska zmierzy się z Anną Andrzejewską. Do starcia tych dwóch pań dojdzie już 6 marca, kiedy to odbędzie się gala Fame MMA 9. Podczas tej imprezy zobaczymy dwa pojedynki kobiet. W oktagonie zmierzą się też Zusje i Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki.

Zobacz także: Zobacz też: Polski "Żywy Ken" chce zawalczyć na FAME MMA!

Way of Blonde – kim jest?

Karolina Brzuszczyńska posiada kanał na YouTube - "Way of Blonde". Jest influencerką, trenerką personalną i instrukturką taekwondo. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi mnóstwo osób.

Way of Blonde jest lesbijką. Jej partnerka to zjawiskowa Aga, która również uwielbia sporty walki. Aktywność fizyczna to coś, co bardzo mocno łączy te dwie przepiękne kobiety.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić