Fame MMA 9. Oto rywalka ukochanej Artura Szpilki. Co wiemy o Zusje?

0

Kim jest Kamila "Zusje" Smogulecka, z którą podczas gali Fame MMA 9 zmierzy się Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk? Przedstawiamy sylwetkę rywalki ukochanej Artura Szpilki.

Fame MMA 9. Oto rywalka ukochanej Artura Szpilki. Co wiemy o Zusje?
Na zdjęciu: Zusje (Instagram)

Ogromną popularność przyniósł jej udział w teledysku do utworu "My Słowianie" autorstwa Cleo i Donatana. Zusje była wtedy rozpoznawalna jako Luxuria Astaroth. Smogulecka pojawiała się też w teledysku do "Nie lubimy robić" czy nawet w filmie "Obietnica".

Rozpoznawalność mocno jej zaszkodziła. Zusje znalazła się na życiowym zakręcie, a wszystko za sprawą kłopotów z alkoholem i narkotykami.

Smogulecka ma za sobą odwyk. Otwarcie mówi o tym podczas konferencji prasowych. Wyraźnie zaznacza, że teraz jest już inną osobą. Odcięła się od starego życia i pielęgnuje zupełnie nowy etap.

Fame MMA 9. Jak spisywała się do tej pory?

Póki co Zusje stoczyła dwie walki na Fame MMA. Najpierw przegrała z Martą Linkiewicz, a następnie okazała się lepsza od Dagmary Szewczyk.

Teraz czeka ją kolejna szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności. Smogulecka zawalczy na Fame MMA 9 (6 marca) z partnerką Artura Szpilki - Kamilą "Kamiszką" Wybrańczyk.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić