Fame MMA odkrywa karty. Wiadomo, kto wystąpi na wielkiej gali

Pod koniec wakacji odbędzie się Gala FAME MMA 15. Organizacja przedstawiła pierwszych zawodników, którzy na niej wystąpią. Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale zawody najprawdopodobniej odbędą się na PGE Narodowym.

Fame MMA odkrywa karty. Wiadomo, kto wystąpi na wielkiej gali
Raper Sarius zawalczy na gali FAME MMA 15 (Instagram)

Gala Fame MMA 14 okazała się ogromnym sukcesem. Największe wrażenie zrobił pojedynek pomiędzy Mateuszem Trąbką a Tomaszem Działowym. Według nieoficjalnych informacji sprzedano około 750 tysięcy PPV, co jest absolutnym rekordem.

Karta walk Fame MMA 15 wzbudza dużą ciekawość internautów. Organizacja w ostatnich dniach uchyliła rąbka tajemnicy i przedstawiła dwóch zawodników, którzy wystąpią na gali.

Pierwszym z nich jest znany youtuber Rafał "Takefun" Górniak. Influencer zadebiutował w oktagonie już na gali FAME 13. Jego rywalem był Mariusz "Hejter" Słoński. Pojedynek na zasadach K-1 w małych rękawicach został zakończony po decyzji lekarza. Ostatecznie walka ta została nierozstrzygnięta.

W Fame MMA zadebiutuje natomiast Sarius, a właściwie Mariusz Golling. To polski raper, reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej. Warto wspomnieć, że Sarius miał planowaną walkę z Don Kasjo, lecz na krótko przed 13. edycją Kasjusz odszedł z federacji.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wielkie show na PGE Narodowym

W 2022 roku pojawiło się sporo informacji na temat tego, że Fame MMA planuje zorganizować galę na PGE Narodowym w Warszawie. Mówiło się, że na stadionie odbędzie się gala Fame MMA 14, jednak wybuch wojny na Ukrainie pokrzyżował plany organizatorów.

Wiele wskazuje jednak na to, że tym razem się uda. Gala odbędzie się w sobotę 27 sierpnia i kilku zawodników w kuluarach powiedziało, że to właśnie największy stadion w Polsce będzie areną tego widowiska.

Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić