LAK| 

FAME MMA. Partnerka Szpilki rzuca poważne oskarżenie

14

- Biła teścia, to dlatego zmienił się jej głos. Kobietom zmienia się głos od testosteronu. Wiem, czytałam dużo. Ona nie chciała o tym mówić, więc wnioski nasuwają się same - powiedziała Kamila Wybrańczyk w rozmowie z serwisem "mma.pl".

FAME MMA. Partnerka Szpilki rzuca poważne oskarżenie
Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Atmosfera przed galą FAME MMA 12 robi się coraz bardziej napięta. Emocji nie ukrywały m.in. Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk oraz Anna Andrzejewska, które zmierzą się w Ergo Arenie już w tym tygodniu. Najwięcej kontrowersji wzbudził... głos Andrzejewskiej, który przez lata uległ znaczącej metamorfozie. Na dawnych wywiadach z jej występów zawodach sylwetkowych można usłyszeć zupełnie inną barwę głosu.

Wybrańczyk w trakcie konferencji nie dawała za wygraną, nieustannie oskarżając swoją rywalkę o przyjmowanie innych substancji m.in. testosteronu.

Ja ci nie muszę wymieniać, co w życiu brałam, a czego nie brałam - mówiła rozdrażniona Andrzejewska, na co "Kamiszka" odparowała, że "to byłaby cała tablica Mendelejewa".

Szokujące oskarżenia

Po konferencji prasowej partnerka Artura Szpilki udzieliła bardzo głośnego wywiadu, w którym rzuciła poważne oskarżenia w kierunku swojej rywalki. Chodziło o zmieniony ton głosu.

Biła teścia. Powiedzmy sobie szczerze, kobietom zmienia się głos od testosteronu. Wiem, czytałam dużo. Z tego, co wyczytałam to po testosteronie te struny głosowe puchną i głos staje się bardziej męski. Jeśli się pomyliłam, to prosiłam Anię, żeby wyjaśniła, dlaczego tak jest. Ona nie chciała na to pytanie odpowiedzieć, więc wnioski nasuwają się same - powiedziała w rozmowie z serwisem "mma.pl".

Czy silniejsza fizycznie Andrzejewska jest faworytką starcia w Ergo Arenie?

Jest większa, ale mięśnie nie walczą. Na pewno jej mobilność nie będzie lepsza od mojej. Będę dużo bardziej szybsza na nogach od niej. Jestem tego w 100 procentach pewna - odpowiedziała w wywiadzie.

Transmisja z gali przeprowadzona zostanie w systemie PPV (Pay-per-view), za pośrednictwem portalu famemma.tv (początek walk od godz. 20:00). Dostęp można wykupić na stronie famemma.tv. Cena streamu "live" dostępna jest za kwotę 24,99 zł w jakości 720p oraz 29,99 zł - w lepszej jakości 1080p.

Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić