LAK| 

Fame MMA. Tego nie wiedzieliśmy. Tak Szpilka reaguje na walki Wybrańczyk

5

Kamila Wybrańczyk bardzo udanie zaprezentowała się na ostatniej gali FAME MMA. Kobieta pewnie wygrała, a jej walkę z bliska oglądał Artur Szpilka. Mężczyzna bardzo to przeżył, co zdradziła jego narzeczona w mediach.

Fame MMA. Tego nie wiedzieliśmy. Tak Szpilka reaguje na walki Wybrańczyk
Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Podczas Fame MMA 9 "Kamiszka" zmierzyła się z Kamilą Smogulecką. Pokonała "Zusje" przez poddanie w drugiej rundzie i świetnie zaprezentowała się w oktagonie. Z bliska jej zwycięstwo obserwował Artur Szpilka.

Pamiętam, jaki on był mokry pod klatką. Biedny, spocił się cały. Bardzo się denerwował. Nie każdy chciałby, żeby jego dziewczyna się biła i dostawała po buzi. Nie boi się, czy wygram, tylko by nic mi się nie stało - opowiada "Super Expressowi" Kamila Wybrańczyk przed kolejną galą Fame MMA.

Wcześniej jednak do ringu wejdzie Artur Szpilka. Bokser zawalczy z Łukaszem Różańskim. Stawką ma być pas WBC International w nowej kategorii wagowej bridger.

Muszę stresować się najpierw jego walką, a potem sama wchodzę do ringu. To będzie obciążenie psychiczne: level hard! - dodała Wybrańczyk.

Kiedy FAME MMA 10?

Gala Fame MMA 10 odbędzie się już 15 maja. Transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view. Organizatorzy zapewnili, że dołożą wszelkich starań, aby nie doszło do problemów z transmisją, jak to miało miejsce podczas ostatniej imprezy.

Partnerka Artura Szpilki tym razem zmierzy się z Martą Linkiewicz w walce o pas wagi koguciej.

Codziennie rano, jak wstaję, wizualizuję sobie walkę. Zawsze wygrywam - zdradziła.

Partnerka Artura Szpilki imponuje przede wszystkim swoimi umiejętnościami w brazylijskim jiu jitsu. Już od kilku lat uprawia sporty walki i, jak zapewnia, robi ciągłe postępy.

Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić