Artur Babicz| 

Federacja ugięła się presji! Klub będzie reklamował sklep erotyczny

300

Jeszcze kilka dni temu Holenderski Związek Piłki Nożnej (KNVB) kategorycznie zabronił klubowi FC Emmen pokazywania logo sklepu z akcesoriami erotycznymi. Teraz jednak doszło do porozumienia i drużyna będzie mogła reklamować swojego sponsora.

Federacja ugięła się presji! Klub będzie reklamował sklep erotyczny
Wejście na stadion FC Emmen (Twitter.com)

Oficjalne zablokowanie umowy sponsorskiej przez Holenderski Związek Piłki Nożnej (KNVB) pomiędzy FC Emmen a ich sponsorem spotkało się ogromną krytyką. Stąd też, wznowiono negocjacje pomiędzy przedstawicielami klubu a federacją.

Jak się okazało, udało się wypracować porozumienie. Dzięki temu klub nie będzie musiał rezygnować z lukratywnej oferty sponsorskiej, a KNVB naprawia swoją reputację po ubiegłotygodniowej wpadce.

Klub grający w najwyższej klasie rozgrywkowej wystąpi w nowych koszulkach już w niedzielę. W tej historycznej chwili rywalem FC Emmen będzie Willem II Tilburg.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Warto jednak zwrócić uwagę, że wypracowane porozumienie pozwala sponsorowi na szersze działania marketingowe niż tylko prezentacja logo na strojach klubu. Sklep z akcesoriami erotycznymi bardzo mocno zaangażował się w bliskie otoczenie stadionu, a jedno z jego wejść na obiekt zyskało bardzo niecodzienny wygląd.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jednak FC Emmen również musiało pójść na pewne ustępstwa. Dlatego, na wniosek federacji, skrócono okres trwania kontraktu sponsorskiego z trzech lat na rok. Co ciekawe, całe zamieszanie związane z oficjalnym zakazem nałożonym przez KNVB przyniosło odwrotny skutek od zamierzonego. Repliki koszulek z logo sponsora w ostatnich dniach cieszyły się takim zainteresowaniem kibiców, że klubowy sklep musiał aż wydłużyć godziny działania.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Robert Burneika zaskoczył fanów. "Będzie hardkorowy ślub!"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić