LAK| 

Jan Błachowicz na wycieczce w górach. "Nie ma polityki, nie ma wirusa"

1

Jan Błachowicz - w ramach przygotowań do walki w UFC - wraz ze swoim sztabem wspiął się na wysokość ponad 3600 metrów. Swoją wycieczkę relacjonował na Instagramie. "Posłuchajcie tej ciszy, nie ma polityki, nie ma wirusa" - mówił.

Jan Błachowicz na wycieczce w górach. "Nie ma polityki, nie ma wirusa"
Jan Błachowicz (Instagram)

Jan Błachowicz dotarł już do Las Vegas, gdzie rozpoczął ostatni etap przygotowań do walki z Israelem Adensayą. Jak informuje serwis "mma.pl", Polak ma już za sobą pierwsze treningi w UFC Performance Institut, ośrodku badawczo-szkoleniowym największej organizacji MMA na świecie.

W ramach przygotowań do walki Błachowicz - wraz ze swoim sztabem - wybrał się na pieszą wyprawę w Spring Mountains. Polak bardzo szczegółowo relacjonował wycieczką górską. Na Instagramie nagrywał filmiki, które komentował w dwóch językach: polskim i angielskim.

W pewnym momencie wycieczki zepsuł mu się zegarek, który pokazywał pokonaną wysokość. "Nie umiem jej określić, ale cały czas idziemy do góry, wspinamy się" - mówił Błachowicz. Gdy Polak dotarł na szczyt, pochwalił się, że ustanowił swój rekord. "Tak wysoko jeszcze nie byłem" - przyznał.

W języku angielskim powiedział z kolei: "posłuchajcie tej ciszy, nie ma tu polityki i wirusa. Coś pięknego" - podkreślił.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kiedy walka Błachowicza w UFC?

Polak jest mistrzem UFC w wadze do 93 kg od 26 września 2020 roku. W Abu Zabi "Cieszyński Książę" efektownie znokautował Dominicka Reyesa.

Najbliższa walka z udziałem Jana Błachowicza już 7 marca. Wówczas pojawi się na gali UFC 259 w Las Vegas. Jego rywalem w pojedynku wieczoru będzie Israel Adensaya.

Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić