VDB| 

Jeden cios ustawił walkę. Znany raper z pierwszą porażką

3

Josef Bratan wyrastał na gwiazdę polskich freak fightów. Raper szedł jak burza i bez problemu radził sobie z kolejnymi rywalami. W końcu jednak trafił na kogoś kto go powstrzymał. Zrobił to mistrz Fame MMA - Maksymilian Wiewiórka.

Jeden cios ustawił walkę. Znany raper z pierwszą porażką
Josef Bratan przegrywa z Maksymilianem Wiewiórką (Twitter)

Formuła walki Josefa Bratana z Maksymilianem Wiewiórką pozwalała myśleć, że czekają nas duże emocje. W końcu raper do tej pory mierzył się wyłącznie w K-1 i za każdym razem prezentował się doskonale. Tym razem jednak tak nie było.

Twarda głowa Josefa Bratana

Walka rozpoczęła się w stylu charakterystycznym dla Bratana. Josef skupił się na ofensywie, nie przykładając wagi do obrony. Jednakże Wiewiórka, przygotowany na taki sposób walki, zaserwował mu bolesną kontrę, która niemal zakończyła pojedynek.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Chociaż Bratan zdołał podnieść się z maty, jego kondycja wyraźnie ucierpiała. Wiewiórka czuł przewagę i nie tracił okazji do kontrataków, stale punktując przeciwnika. Mimo że w jednym z momentów Bratan upadł, sędzia nie uznał tego za skuteczny nokaut.

Runda trzecia potwierdziła dominację Maksymiliana Wiewiórki. Bratan, mimo wielkiego serca do walki, nie był w stanie przełamać mistrza Fame MMA. Po trzech rundach sędziowie nie mieli wątpliwości - to Wiewiórka był tego dnia lepszy.

Walka o pas Fame MMA

Po zakończeniu pojedynku mistrz Fame MMA został zapytany o przyszłego rywala. Jednakże Wiewiórka nie wskazał konkretnego zawodnika. Podkreślił, że wielu potencjalnych pretendentów do tytułu już pokonał i nie czuje potrzeby, by znów stawiać czoła tym samym rywalom. Wiewiórka dał do zrozumienia, że może poszukać nowych wyzwań, innych niż obrona swojego mistrzowskiego pasa w dwóch kategoriach wagowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trener Mateusza Gamrota na gorąco po zwycięstwie w UFC! "Człowiek czasem naprawdę ma problemy emocjonalne"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić