VDB| 
aktualizacja 

Kłopotliwa wpadka na gali FIFA The Best! Jego radość nie trwała długo

0

Podczas gali FIFA The Best wyróżniono najlepszych zawodników i trenerów minionego roku, ale nie tylko. Jedną z kategorii jest nagroda dla fanów, która szczególnie w tym jakże ciężkim dla nich roku z powodu pandemii COVID-19 jest wyjątkowo ważna. Zresztą można to było zobaczyć po szalonej radości brazylijskiego triumfatora, ta jednak nie trwała długo... bo ze względów technicznych rozłączono się z zwycięzcą FIFA Fan Award.

Kłopotliwa wpadka na gali FIFA The Best! Jego radość nie trwała długo
Problemy techniczne podczas gali FIFA The Best (Twitter.com)

Podczas corocznej gali FIFA The Best wręczane są wyróżnienia, która są najbardziej cenione w branży piłkarskiej. Zwyczajowo wyróżnienia dostają najlepsze piłkarki oraz piłkarze, czy ich szkoleniowcy. Jednakże od jakiegoś czasu przyznawana jest specjalna nagroda dla fanów - FIFA Fan Award. Jest to specjalne wyróżnienie dla najbardziej oddanych kibiców w minionym roku.

Tym razem to specjalne wyróżnienie trafiło do Marivaldo Franciso Da Silvy. Brazylijczyk przeszedł aż 64 kilometry na pieszo, aby zobaczyć mecz ukochanej drużyny - SC Recife. To poświęcenie spotkała się z ogromną aprobatą całego piłkarskiego świata, co pozwoliło temu fanowi na zdobycie tej jakże cennej nagrody. Zresztą wybuch radości widać było podczas połączenia internetowego ze zwycięzcą.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Marivaldo Franciso Da Silva szalał z radości. Co chwila unosił ręce w geście triumfu czy też dziękował Bogu. Jednakże tę radość można było śledzić wizualnie. Niestety ze względów technicznych nie można było usłyszeć zwycięzcy, a zwycięzca nie słyszał prowadzących. Na twarzach prowadzących galę widać było spore zakłopotanie, a po zaledwie kilku próbach nawiązania łączności... po prostu całkowicie zerwano połączenie i przełączono się do kolejnej kategorii.

Na twarzach prowadzących jeszcze przez kilka chwil widać było nerwowe uśmiechy. To jednak nie może dziwić, ponieważ organizatorzy z przyczyn technicznych popsuli Brazylijczykowi jedną z najlepszych chwil w jego życiu. Miejmy nadzieję, że FIFA w jakiś sposób postara się mu to wynagrodzić.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Artur Szpilka zaszalał podczas morsowania. "Wariat", "To się nie dzieje!"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić