Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
|

Kobiety kontra mężczyźni na MMA VIP 3. Najman ostro. "Jesteście hipokrytami"

18
Podziel się:

Zagraniczne media skrytykowały dwie walki kobiet z mężczyznami na gali MMA VIP 3. Do tych opinii, w swoim stylu, odniósł się Marcin Najman. "El Testosteron" nie zostawił też suchej nitki na środowiskach lewicowych.

Kobiety kontra mężczyźni na MMA VIP 3. Najman ostro. "Jesteście hipokrytami"
Marcin Najman (YouTube)

To nie powrót Marcina Najman do oktagonu i jego zwycięska walka z Ryszardem "Szczeną" wzbudziła największe zainteresowanie w trakcie i po gali MMA VIP 3. Najwięcej pisało się o dwóch pojedynkach kobiet z mężczyznami. Chodzi o starcia Uli Siekacz z Mua Boyem oraz walkę "Polskiego Kena" z Wiktorią Domżalską.

Oba pojedynki zakończyły się zwycięstwami mężczyzn. "To nie miało nic wspólnego ze sportem" - pisał niemiecki "Bild". "Globalny wstyd" - dodała hiszpańska "Marca". Oba starcia skrytykował również angielski tabloid "The Sun".

Opinie światowych mediów dotarły do Marcina Najmana. Organizator gali MMA VIP 3, na swoim profilu na YouTube, odniósł się do krytycznych tytułów. Zarówno na zagranicznej prasie jak i środowiskach lewicowych nie zostawił suchej nitki.

- Jest to jedna, wielka lewacka hipokryzja. W 2008 roku, gdy byłem w programie Big Brother VIP i powiedziałem, że chcę mieć białe dziecko, bo jestem biały, próbowano ze mnie zrobić homofoba i rasistę. Gdybym był czarnoskóry, to oczywiście chciałbym mieć czarne dziecko. Wtedy jednak nikt nie próbował nawet zrozumieć o co mi chodzi - rozpoczął Marcin Najman.
- Rok temu przez Polskę przetoczyła się fala protestów pod przewodnictwem Marty Lempart, która żądała równouprawnienia, którego w naszym kraju nie brakuje. Polska to przecież jeden z najbardziej tolerancyjnych krajów od średniowiecza - dodał.

Później "El Testosteron" wyjaśnia, dlaczego doszło do takich walk.

- I nagle ten Najman, rok temu uważany za skrajnego prawicowca i homofoba, zorganizował sportowe walki kobiety i mężczyzn. Przy czym chłopacy, którzy walczyli, mają homoseksualną orientację i nie są mocno naładowani testosteronem. Walczyli z bardzo silnymi dziewczynami: jedna z nich zajmuje się siłowaniem na rękę, a druga trenuje kickboxing - zdradził.
- Jesteście hipokrytami i mówię to do wszystkich środowisk lewicowych. Dzisiaj powinniście krzyczeć, że to Marcin Najman ma rację, bo dąży do równouprawnienia, gdzie kobieta może na równi rywalizować z facetami. Macie to, czego chcieliście. Skoro wszyscy chcą tak bardzo równouprawnienia, to dlaczego np kobiety nie pracują w kopalni? - zapytał retorycznie.

Na koniec organizator gali MMA VIP 3 zdradził swoją reakcję na krytykę zagranicznej prasy.

- Kobiety chcą być po prostu kobietami. Od lat pewne role bardziej przypadały kobietom, a pewne mężczyznom. I dzisiaj te środowiska, które powinny krzyczeć, że Najman dokonał rewolucji, to siedzą cicho. Z kolei krytyka światowych mediów, powołuje tylko uśmiech na mojej twarzy. Po prostu mam was hipokryci - podkreślił.
Zobacz także: Hipokryzja środowisk lewicowych ! Po walce Kobieta vs Mężczyzna na MMA-VIP!
Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
Piotr9
7 miesięcy temu
Czekam na walkę Owsiaka z Rydzykiem..
Zgred
7 miesięcy temu
Wisi mi to
Lew Lewy
7 miesięcy temu
Nie spodziewalem sie, ze to kiedys powiem, ale Najman ma racje. I co wy na to Lewacy, przeciez dostalisci to co chcieliscie, nie smakuje?
Raffi
7 miesięcy temu
Nie wierzę że Najman wie co znaczy słowo hipokryta. On tylko klepie matę.
Szarak
7 miesięcy temu
Ewidentny przyklad kiedy głupi ma rację.
Artur
7 miesięcy temu
***** najmana, to coś jest chore i to bardzo. Następnym razem niech to coś wejdzie do klatki z panią Wandą Traczyk- Drawską. Przecież jest równouprawnienie.
Dobron
7 miesięcy temu
Idź broń kościoła a nie na kartkach się wyrzywasz
Dzinga
7 miesięcy temu
Proszę drugi raz redakcję o nie pisanie o takich elementach jak najman.
Tomek
7 miesięcy temu
Najgorsze jest to że to coś już złożyło jaja i ma potomstwa.
Bolo
7 miesięcy temu
Chciały równouprawnienie to mają co chciały będzie więcej takich walk w klatce Prses inne federację organizowane
Cyt.
7 miesięcy temu
Kto to w ogóle jest??? Kto to posadził i czemu to urosło????
O masz
7 miesięcy temu
Tak mnie irytuje ten człowiek a tu patrz jak zaplusowal. 👍
Apollo
7 miesięcy temu
Najman to ten co reklamuje środki przeczyszczające 😂😂😂😂😂😂😂
Polka
7 miesięcy temu
Najman ma racje w tej kwestii ,zdecydowanie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić