DP| 

Koledzy Roberta Lewandowskiego wystąpili w "Milionerach". Daleko nie zaszli

4

Leon Goretzka i Joshua Kimmich wystąpili w specjalnym odcinku niemieckich "Milionerów". Wygrana została przekazana na cele charytatywne. Niestety nie zdobyli pełnej puli. Pokonało ich pytanie o 125 tysięcy euro.

Koledzy Roberta Lewandowskiego wystąpili w "Milionerach". Daleko nie zaszli
Leon Goretzka i Joshua Kimmich (Twitter)

W Niemczech co jakiś czas odbywa się specjalna edycja "Milionerów". Biorą w niej udział piłkarze, a ułatwieniem jest fakt, że mogą walczyć o tytułowy milion w duecie, a nie sami. Całość wygranych jest przekazywana na cele charytatywne.

Gośćmi poniedziałkowego odcinka byli właśnie piłkarze, tworząc trzy duety. Joshua Kimmich i Leon Goretzka, klubowi koledzy Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium, poszli na pierwszy ogień. Wygrali 64 tysiące euro, a pokonało ich pytanie o 125 tysięcy, w którym chodziło o... drzewo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Lepiej poradził sobie Niklas Suele, który został dobrany w parę z Lukasem Klostermannem z RB Lipsk. Ten duet zgarnął 125 tysięcy euro. W ostatniej parze bramkarz Eintrachtu Frankfurt Kevin Trapp walczył o pieniądze w parze z Oliverem Bierhoffem, piłkarzem, który już zakończył karierę. Im za dobrze nie poszło, zainkasowali czek na 32 tysiące euro.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie był to pierwszy raz, kiedy piłkarze zaprezentowali się w popularnym teleturnieju. W przeszłości imponujący występ zaliczył Manuel Neuer, wygrywając pół miliona euro w 2011 roku. Natomiast cztery lata później Lukas Podolski zdobył 125 tysięcy euro.

Zobacz także: Liga Narodów. Maciej Rybus zakażony koronawirusem. Reprezentant opowiedział o swoim stanie zdrowia
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić