DP| 
aktualizacja 

Koronawirus. Melancholijne zdjęcie z Tatr Anny Lewandowskiej. "Bądźmy silni"

7

Anna Lewandowska, podobnie jak każdy, chciałaby już mieć za sobą pandemię koronawirusa. Gwiazda nawołuje, by wspierać się w tak trudnym czasie i pomagać sobie nawzajem.

Koronawirus. Melancholijne zdjęcie z Tatr Anny Lewandowskiej. "Bądźmy silni"
Anna Lewandowska (Instagram)

Ostatni czas nie jest łatwy dla nikogo. Druga fala pandemii koronawirusa spowodowała nałożenie kolejnych obostrzeń w praktycznie wszystkich europejskich krajach. Do tego dochodzą problemy dnia codziennego. Anna Lewandowska postanowiła od tego nieco odpocząć i ukojenia szukała w górach.

Propagatorka zdrowego trybu życia na tę okazję wybrała Tatry. Spacerowała w okolicy Czarnego Stawu Gąsienicowego, z tego miejsca pochodzi zdjęcie, które pojawiło się na jej koncie na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Wiem, że tęsknicie za normalnym życiem sprzed Covidu, ja też. Czytam, że tęskniecie za uśmiechami, których teraz nie widać. Ja też za nimi bardzo tęsknie. Tęsknota za wszystkim tym, co budowało w nas poczucie bezpieczeństwa - napisała na Instagramie.

A do tego zaapelowała: "Bądźmy silni, nigdy się nie poddawajmy, pomagajmy sobie i bądźmy dla siebie wsparciem!". Na te słowa odpowiedziało wielu obserwatorów Anny Lewandowskiej.

Martwi ich nie tylko trwająca pandemia, ale także wyrok Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Lewandowska wypowiadała się już w tej kwestii. Na razie jednak zbiera siły w Tatrach, uraczając swoich obserwatorów pięknymi widokami.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: cudowna bramka w Copa Libertadores. Z 25 metrów idealnie pod poprzeczkę!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić