Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Kosmate myśli byłego napastnika FC Barcelony. Później usunął swój wpis

1

Memphis Depay wybrał się na mecz tenisowy w Madrycie. Najmocniej zainteresował się młodą dziewczyną, która podawała piłki. Postanowił podzielić się tym z obserwującymi w portalu społecznościowym, co niektórzy odebrali z niesmakiem.

Kosmate myśli byłego napastnika FC Barcelony. Później usunął swój wpis
Memphis Depay w czasie gry w koszykówkę (Instagram, Instagram)

W niedawnych tygodniach Madryt był stolicą światowego tenisa. Najlepsze zawodniczki i topowi tenisiści rywalizowali w turnieju na kortach ziemnych. W grze pojedynczej kobiet zwyciężyła Iga Świątek, które w finale pokonała Arynę Sabalenkę.

Dzień później rozegrano finał mężczyzn, w którym Andriej Rublow wygrał z Felixem Augerem-Aliassime. Na trybunach, przy okazji tego wydarzenia, był Memphis Depay - napastnik reprezentacji Holandii, który w przeszłości był zawodnikiem FC Barcelony, a obecnie gra w Atletico Madryt.

Memphis Depay zainteresował się najmocniej dziewczyną od podawania piłek. Trochę gorzej, że postanowił podzielić się tym z obserwującymi w portalu społecznościowym X. Wstawił na swój profil zdjęcie młodej kobiety, a w poście można było przeczytać: "Ktoś odciągał mnie od meczu. To nie może być przypadek, ktoś mnie tu przysłał. Zjedzmy wspólnie kolację na księżycu".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Holender ma 2,5 miliona obserwujących w portalu X, więc zaloty nie mogły przejść niezauważenie. Memphis Depay usunął później wpis, ale że w internecie nic nie ginie, to nie zabrakło osób, które przypomniały i skrytykowały jego zachowanie.

Jedną z nich był dziennikarz Zach Lowy. Między nim a Memphisem Depayem wywiązała się sprzeczka. Dziennikarz zarzucił piłkarzowi, że zachował się natrętnie, a dziewczyna nie musiała mieć ochoty na zaistnienie na profilu sportowca, nawet jeżeli wystąpiła w miejscu publicznym.

Memphis Depay odpisał dziennikarzowi, że bawił się fantastycznie na meczu tenisa. 30-latek dodał, że nie poprzestał na fascynacji 20-latką i zdobył jej numer telefonu. Tym samym być może historia będzie mieć jeszcze ciąg dalszy.

Autor: SSZ
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Ostatnie słowa porwanego przez rekina. Wzywał pomocy
Zginęli w katastrofie helikoptera. Na ceremonii puszczono "New York, New York"
Niemcy piszą o Polakach. "Dobry pracownik zarabia 20 000 euro"
Minister Domański otwarcie. To powiedział o zaufaniu do Putina
Dotrze nad Polskę na początku długiego weekendu. Kiepskie wieści na majówkę
Żałoba narodowa po śmierci papieża Franciszka. Czy Polacy dostaną dzień wolny?
Ma 28 lat i kupił drugi klub. Do tego blisko Polski
Kilkanaście budynków bez prądu. Wszystko przez... węża
Słowa Rafaela Nadala mogły zaskoczyć. "Wcale nie tęsknię"
Polska ma potencjał rozwojowy? Polacy dumni z własnych osiągnięć
Kiedy rusza proces Polki? Zatrzymano ją po przylocie na Wyspy
Watykaniści wskażą papabili. Oto faworyci konklawe
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić