LAK| 

Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy. Tak bawią się dzieci "Lewego"

40

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci urocze zdjęcia swoich córek, Klary i Laury podczas wspólnej zabawy. - Siostry - podpisała zdjęcie żona najlepszego polskiego piłkarza.

Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy. Tak bawią się dzieci "Lewego"
Anna Lewandowska z córkami (Instagram)

Anna Lewandowska na każdym kroku podkreśla, jak ważne jest dla niej życie rodzinne. Żona kapitana reprezentacji Polski jest dumną mamą i z przyjemnością przeżywa każdy dzień z dziećmi. Jak bardzo są dla niej ważne córki, podkreśla w każdym poście na Instagramie.

Lewandowska w piątek wrzuciła do sieci urocze zdjęcia swoich córek, Klary i Laury podczas wspólnej zabawy. Z jej wcześniejszych wpisów wynika, że Klara świetnie odnajduje się w roli starszej siostry, lubi opiekować się i spędzać czas z Laurą.

Na zdjęciach widzimy, jak dziewczynki siedzą razem na huśtawce podwieszonej w salonie w domu Lewandowskich. - Siostry - podpisała zdjęcie żona najlepszego polskiego piłkarza.

Anna Lewandowska dba o formę

Lewandowska poświęca czas na rodzinę oraz swoją pracę. Na Instagramie dzieli się przepisami, ćwiczeniami, a także wyzwaniami. Kobieta bardzo cieszy się metamorfozami, które otrzymuje od uczestników. Pod koniec stycznia skończyło się pierwsze wyzwanie, które zorganizowała w tym roku.

Z tej okazji zamieściła na Instagramie fotkę, na której pokazuje swoją radość. Jest ona o tyle niesamowita, że żona Roberta Lewandowskiego została uchwycona... w powietrzu.

Pierwszy miesiąc nowego roku dał im sporo radości. Spędzili razem czas w domu razem z córeczkami, Klarą i Laurą. Pokazali internautom, jak razem tańczą.

Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić