Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Marcin Wrzosek znów zawalczy w FAME? Ma wytypowanego rywala

1
Podziel się:

Marcin Wrzosek jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Niedawno stoczył pojedynek dla organizacji FAME z Kasjuszem Życińskim. Teraz wytypował sobie kolejnego rywala.

Marcin Wrzosek znów zawalczy w FAME? Ma wytypowanego rywala
Marcin Wrzosek znów zawalczy w FAME? (Marcin Cajdler)

Walka Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim na gali Fame MMA 12 miała dostarczyć wielkich emocji i tak było. Żaden z nich nie wygrał przed czasem, a zwycięzcę musieli wskazać sędziowie. Oni jednogłośnie stwierdzili, że w klatce lepszy był popularny "Don Kasjo", czyli Kasjusz Życiński.

Dla Wrzoska była to podwójna "tragedia". Nie dość, że przegrał z amatorem, to na dodatek stracił angaż w największej organizacji MMA w Polsce - KSW, o czym poinformował szef federacji Maciej Kawulski.

Marcin, nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu jesteśmy już dorośli. Świat dorosłych nie zawsze bywa światem idealnym. To nie świat kary i nagrody, tylko świat konsekwencji. To świat, w którym każdy bierze odpowiedzialność za własne czyny i decyzje" - zwrócił się do Wrzoska.

"Polish Zombie" dostał ofertę od organizacji FEN, ale chciałby ponownie zawalczyć dla FAME. Chętnie zmierzy się z Piotrem Szeligą. Według byłego mistrza KSW, "Szeli" niestety odmówił jednak takiego starcia.

Zaproponowałem taki pojedynek FAME MMA i Boxdelowi, ale druga strona odmówiła. Wielki steryd vs zawodnik MMA, Dawid vs Goliat według mnie to ciekawe starcie szczególnie, że gadał jakieś farmazony o mnie w internecie, więc czemu nie. Oczywiście, że walki z prawdziwymi fighterami również nadal mnie interesują - napisał w kilku postach na Twitterze.

Kiedy gala FAME?

Kibice z dużą niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę gali FAME MMA. Według ostatnich informacji, ma ona odbyć się pod koniec marca 2022. Nie jest wykluczone, że odbędzie się ona na... PGE Narodowym.

Zobacz także: Gigantyczna maszyna przygotowuje granicę. Ukraina szykuje się na rosyjską inwazję
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Kibic
5 miesięcy temu
Nie rób tego, bo tak zostaniesz zapamiętany, nie ważne jak zaczynasz a jak kończysz,nie trać reszty szacunku.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić