LAK| 

Mariusz Pudzianowski sięgnął po alkohol. Zaskakujące wyznanie

33

Mariusz Pudzianowski uprawia sport, ale nie jest stuprocentowym abstynentem. Na Instagramie przedstawił swoje podejście do alkoholu. Zdradził nawet, kiedy lubi się napić. Na nagraniu wziął łyk piwa.

Mariusz Pudzianowski sięgnął po alkohol. Zaskakujące wyznanie
Mariusz Pudzianowski z piwem (Instagram)

Mariusz Pudzianowski międzynarodową karierę zrobił w strongmenach, gdzie pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo świata. Potem przerzucił się na MMA i błyskawicznie stał się jedną z największych gwiazd tej dyscypliny w Polsce.

Polak na pierwszym miejscu stawia kontakt z fanami. Na żadnym spotkaniu nie unika zdjęć, autografów czy krótkich rozmów. Kibice mogą na niego liczyć.

Pudzianowski mówi o alkoholu

Pudzianowski jest także bardzo aktywny w sieci. Chętnie wrzuca zdjęcia z treningów, walk czy dalekich wyjazdów. Teraz na Instagramie zabrał głos na temat alkoholu. Na nagraniu widzimy, jak bierze łyk piwa.

Jak niedziela upalna wakacyjna, to browarek musi być! A jakże - tak Pudzianowski podpisał klip na Instagramie.

Okazuje się, że raz w tygodniu po treningu Pudzianowski pozwala sobie na wypicie dwóch piw. Po wzięciu łyka piwa przemówił do fanów.

Czasami mnie pytacie, czy lubię alkohol. Nie, nie lubię alkoholu i bardzo rzadko go piję. Od wielkiego dzwonu, ale jeżeli jest ciepło, to browarek po całym tygodniu jest - zaznaczył Pudzianowski.

Nagranie cieszy się dużą popularnością. Fani chętnie komentują najnowszy post Pudzianowskiego. "Klasa" - napisał Łukasz "Juras" Jurkowski, który ostatnio przegrał z "Pudzianem". "Bardzo pozytywny post" - dodał inny internauta.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Robert Korzeniowski o dramacie polskich pływaków. Wspomina swoją dyskwalifikację
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić