LAK| 

Milik zachwyca się ukochaną. Wiele jej zawdzięcza

7

Arkadiusz Milik w rozmowie z serwisem meczyki.pl rozpływa się w zachwytach nad ukochaną, która - jego zdaniem - ma doskonałe ciało. Napastnik reprezentacji Polski nie ukrywa, że sporo zawdzięcza Agacie Sieramskiej.

Milik zachwyca się ukochaną. Wiele jej zawdzięcza
Agata Sieramska (Instagram)

Ukochana reprezentanta Polski w piłce nożnej w kwietniu tego roku pochwaliła się w mediach społecznościowych, że zamieszkała z Arkadiuszem Milikiem. Agata Sieramska, która w sieci występuje jako "Agatycze", to fitinfluencerka, bardzo popularna na Instagramie, głównie za sprawą swoich ćwiczeń oraz dobrych relacji z fankami.

Oboje świetnie do siebie pasują, bo Arkadiusz Milik zalicza się do piłkarzy, którzy przykładają wielką uwagę do każdego detalu. Treningi indywidualne, dieta, suplementacja - te elementy są niezwykle ważne dla napastnika Juventusu.

Arkadiusz Milik w rozmowie z serwisem meczyki.pl przyznał, że sporo może się nauczyć od swojej partnerki.

Co za słowa o ciele Sieramskiej

Sieramska dzięki codziennej pracy może pochwalić się perfekcyjną sylwetką. Imponujące są jej zdjęcia, na których odkrywa brzuch i oczom fanów pokazuje się efektowny kaloryfer.

Agata jest większym sportowym "freakiem" ode mnie. Zawsze mi się wydawało, że to ja jestem bardzo sportowy, ciężko pracuję i zwracam uwagę na odżywianie się, a nagle mam w domu osobę, która jeszcze bardziej zwraca uwagę na odżywianie - zdradził sportowiec w rozmowie z meczyki.pl.
Wiadomo, że nie można tego porównywać, ale ona wygląda lepiej ode mnie. (...) Uważam, że ma świetne ciało i bardzo się do tego przykłada. Na pewno bardzo mi pomaga z odżywaniem, suplementami. Bardzo tego pilnuje, a czasami bardziej ode mnie. Cieszę się, że ją mam, bo to wspaniała kobieta i duża motywacja dla mnie - przyznał Milik.

Jego partnerka jest bardzo aktywna. Na Instagramie robi wyzwanie ze swoimi obserwatorkami i niemal codziennie ćwiczy oraz dzieli się wiedzą.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić