"Najbardziej niesamowita noc w życiu". Wielki moment dwóch gwiazd tenisa

5

Ukraińska tenisistka Elina Switolina kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wyjątkowy i długo wyczekiwany moment w jej życiu nastąpił w nocy z piątku na sobotę. Teraz jest już szczęśliwą mamą.

"Najbardziej niesamowita noc w życiu". Wielki moment dwóch gwiazd tenisa
Switolina została mamą (Photo by Gonzalo Gonzalez/Jam Media/Getty Images) (GETTY, Jam Media)

Elina Switolina swój ostatni mecz na zawodowych kortach rozegrała 24 marca w Miami, gdzie uległa Heather Watson. Od tego czasu nie startowała w turniejach, czym przez pewien czas zaniepokojeni byli jej fani. W maju rozwiała wszelkie wątpliwości, ogłaszając publicznie, że wraz z Gaelem Monfilsem spodziewają się dziecka.

Z sercem pełnym miłości i szczęścia jesteśmy zaszczyceni ogłosić nowinę, że spodziewamy się dziewczynki - napisała wówczas tenisistka w mediach społecznościowych.

W nocy z piątku na sobotę na świat przyszła ich córka. O tym w mediach społecznościowych doniósł Gael Monfils, mąż Switoliny, również znany tenisista.

Przeżyłem najbardziej niesamowitą noc w moim życiu, która zakończyła się najpiękniejszym prezentem około 6:00. Elina była silna i odważna. Nie mam słów, aby wystarczająco podziękować mojej żonie i Bogu za ten wyjątkowy moment. Witaj na świecie, moja mała księżniczko - napisał na Instagramie szczęśliwy Gael Monfils.

Zobacz post Gaela Monfilsa w mediach społecznościowych...

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Panie i panowie, powitajcie gorąco - Skai Monflis - napisała z kolei w mediach społecznościowych znana tenisistka. A fani od razu popędzili z gratulacjami.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Switolina i Monfils zaręczyli się w kwietniu 2021 roku, a pobrali zaledwie trzy miesiące później. Jeśli chodzi o sportowe poczynania Ukrainki, w 2017 roku była trzecią najlepszą tenisistką na świecie według rankingu WTA. W 2020 roku wywalczyła natomiast brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Od lat znajdowała się w ścisłej światowej czołówce wśród kobiet w tej dyscyplinie.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: To może być samobój roku. Aż złapał się za głowę
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić