Najman uderzył w "Boxdela". Wysłał mu nietypowy prezent

2

Marcin Najman nie odpuszcza tematu walki z Michałem "Boxdelem" Baronem. Mieli stoczyć sparing w Częstochowie, ale "Boxdel" zgodnie z zapowiedziami nie pojawił się na miejscu. "El Testosteron" w odpowiedzi wysłał mu nietypowy prezent.

Najman uderzył w "Boxdela". Wysłał mu nietypowy prezent
Marcin Najman czekał na Michała Barona (YouTube)

Niewielu przypuszczało, że Marcin Najman wciąż potrafi zademonstrować coś wartościowego w klatce. Jednak tak właśnie się stało podczas gali High League 6. "El Testosteron" tym razem wykazał ogromną determinację w pojedynku z Pawłem Jóźwiakiem i pokonał go, nie budząc przy tym żadnych wątpliwości czy kontrowersji.

Jeszcze przed tą walką Najman opowiadał, że po High League 6 zamierza stoczyć walkę sparingową z Michałem "Boxdelem" Baronem. Z nim również jest skonfliktowany, tak jak z poprzednim przeciwnikiem.

Najman zapowiedział "Boxdelowi", że będzie czekał na niego 20 marca o godzinie 12:00, w ośrodku sportowym "Scout Częstochowa". Michał Baron od dłuższego czasu zapowiadał, że nie będzie dostosowywał się pod tym względem do Najmana. I rzeczywiście na sparingu się nie stawił.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jej figura robi wielkie wrażenie. Tylko spójrz na te zdjęcia z rajskich wakacji

"El Testosteron" nie gasi sporu z "Boxdelem". W swoich mediach społecznościowych udostępnił wideo, w którym przyznał, że wysłał do niego... pieluchy.

Jak chyba wszyscy wiecie, doszło najprawdopodobniej do rozwolnienia, mamy problem gastryczny. Ja postanowiłem temu zaradzić - kupiłem dla Bąbla pieluchy - powiedział na nagraniu.

Najman znów w klatce? Są chętni

Co ciekawe, Najman po wygranej z Jóźwiakiem znów może przebierać w kolejce chętnych do stoczenia z nim walki. Taką wolę wyrazili m.in. Krystian Pudzianowski czy Dawid Załęcki. Możemy być niemal pewni, że "El Testosteron" jeszcze pojawi się w klatce.

Przypomnijmy, że Marcin Najman niedawno skończył 44 lata. Wiek nie jest jednak dla niego przeszkodą przed kolejnym wyzwaniami sportowymi.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić