Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|
aktualizacja

Zmarł Kamil Andruszkiewicz

105
Podziel się:

Bardzo smutne wieści docierają z polskiego świata kickboxingu. W młodym wieku zmarł Kamil Andruszkiewicz, utalentowany zawodnik, który był mistrzem Polski i zdobywcą tegorocznego Pucharu Świata. Klub i przyjaciela opłakują jego śmierć. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele poruszających wpisów na jego temat.

Zmarł Kamil Andruszkiewicz
Zmarł Kamil Andruszkiewicz / zdjęcie: Legia Fight Club (Facebook)

Kamil Andruszkiewicz startował w zawodach w kategoriach juniorskich. W tym roku został mistrzem Polski, zdobył też Puchar Świata juniorów. Był bardzo utalentowanym zawodnikiem. O jego śmierci poinformował Polski Związek Kickboxingu (PZKB). Na razie nie jest znana przyczyna zgonu.

Odszedł od nas młody zawodnik, mistrz Polski i zdobywca tegorocznego Pucharu Świata juniorów Kamil Andruszkiewicz. Składamy wyrazy współczucia najbliższym. Spoczywaj w pokoju młody wojowniku - napisano w komunikacie.

Wpis na Facebook zamieściła także Legia Fight Club, klub, który na co dzień reprezentował Kamil Andruszkiewicz.

Legia Fight Club składa wyrazy współczucia najbliższej rodzinie Kamila, jego przyjaciołom oraz kolegom i koleżankom z klubu. Spoczywaj w pokoju młody wojowniku - taką przekazano wiadomość.

Przyjaciele żegnają młodą gwiazdę

W sieci pojawiło się mnóstwo wpisów, które nawiązują do śmierci Kamila Andruszkiewicza. Przyjaciele go żegnają w szczególny sposób.

Zdecydowanie za wcześnie… Z bólem serca nasz wspaniały, wrażliwy Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Świata w formule k-1 juniorów Kamil Andruszkiewicz odszedł do domu Pana. Wyrazy współczucia dla całej rodziny, nie możemy wyobrazić sobie jaki ból wam towarzyszy… Boże miej go w swojej opiece proszę o modlitwę - napisała Maria Maksel.
Odszedł od nas syn, przyjaciel, kolega i mój zawodnik - KAMIL ANDRUSZKIEWICZ. Z nieopisanym wewnętrznym bólem muszę przekazać naszej sportowej społeczności informację o śmierci młodego, wspaniałego chłopaka - zaznaczył Karol Łada.
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(105)
aaa
miesiąc temu
A nie zastanowiło was drodzy antyszczepionkowcy, że jeśli chodzi o depopulację równie, jak nie bardziej, prawdopodobne jest to, że to wy jesteście do odstrzału. I wam się wciska kity o tej całej szkodliwości szczepionek, chemtrailsach czy reptilianach. Z najczęściej mniej niż bardziej prawdopodobnych przesłanek tworzy się pseudologiczne półprawdy, które łykacie jak pelikany. Tworzycie sektę z jakimiś guru typu Zięba. Niektóre sekty kończą tak jak Sekta Jonestown (poczytajcie).
Alex
miesiąc temu
Odszedł bo?
buhhhaz
miesiąc temu
Nieżywy mistrz? Dajcie spokój.
Hmmm.
miesiąc temu
Sportem bym tego nie nazwał - normalna naparzanka. Współczucie dla bliskich, młody bardzo był i choć osiągał sukcesy w tym co robił, na pewno nie wszyscy to popierali - bardzo duże ryzyko...
Kasia Dzikliń...
miesiąc temu
Ludzie, czy Wy zdajecie sobie sprawę z tego, że rodzice cze rodzeństwo Kamila będzie to kiedyś czytało. Zastanówcie się 100 razy zanim coś napiszecie. Niektóre teksty mogą naprawdę ranić. Rodzice mieli syna i nagle Go nie ma. Ciekawe co byście pisali jak by to was hejterzy spotkało. Rodzinę spotkała tragedia, bo nikt nie powinien chować do piachu własnego dziecka i nie ważne czy ma lat 16 czy 40. Rodzicom i siostrze składam wyrazy Współczucia 🖤🖤 i Szczere Kondolencje
Idkkd
miesiąc temu
No rząd obiecał korony nie ma a naglica pozostla
swiat sportu?
miesiąc temu
co to za dziecko? pilke kopac , na rower albo deske -do szkoly a nie na zawody, a szczepiony byl zawodnik?
Gość
miesiąc temu
Zobaczymy kiedy otworzą oczka media, jak im zaczną chorować i umierać bliscy zaszczypowani?
Niko
miesiąc temu
Dawniej podawano przyczynę zgonu a teraz jak medycyna poszła do przodu to najczęściej jest nieznana.
katarek
miesiąc temu
Wśród zdrowych i silnych nastała moda na nagłe zgony
ewa
miesiąc temu
szczypawka a juz dla nastepnych mają naszykowane szkoda ludzi mogli żyć , moja przyjaciólka 40 lat młoda wysportowana 2 dzieci , tydzien po ,a mówiłam prosiłam nie rób tego
Propaganda
miesiąc temu
Dlaczego kasujecie komentarze?
Propaganda
miesiąc temu
Dlaczego kasujecie komentarze ?
alaa
miesiąc temu
a która to z bigfarmy tak się spisała?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić