LAK| 
aktualizacja 

Nie żyje znany serbski trener. Miał 48 lat

3

Fatalne wieści dobiegły z Serbii. W wieku 48 lat zmarł trener Zoltan Sabo. "To szok" - piszą tamtejsze media. Zwłaszcza że Sabo jeszcze w piątek prowadził FK Backa Topola w meczu serbskiej ekstraklasy.

Nie żyje znany serbski trener. Miał 48 lat
Zoltan Sabo

Nikt nie spodziewał się tragedii, która dotknęła klub FK Backa Topola z serbskiej ekstraklasy. We wtorek tamtejsze media obiegła informacja o nagłej śmierci trenera Zoltana Sabo. Miał zaledwie 48 lat

Szokująca informacja

Z dostępnych informacji wynika, że u znanego trenera doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. Nie wiadomo, z jakiej przyczyny. Raczej nic nie wskazywało na to, że ma problemy zdrowotne, bo jeszcze w miniony piątek prowadził swój zespół w meczu ligowym.

Nie mogę w to uwierzyć... Jestem w szoku, a jest on tym większy, że chyba nikt nie wiedział, że ma jakieś problemy zdrowotne. Był wspaniałym człowiekiem i wzorem do naśladowania dla wszystkich - mówi przyjaciel z boiska Sasa Ilić w portalu Blic.

Serb był szkoleniowcem FK TSC od sierpnia 2018 roku. Najpierw wywalczył z drużyną awans do Super Ligi, a następnie zajął czwarte miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dzięki temu ekipa z 14-tysięcznego miasta uzyskała prawo startu w eliminacjach Ligi Europy. Zoltan Sabo był bardzo cenionym szkoleniowcem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić