VJA| 
aktualizacja 

Niespodzianka dla fanów. Już wiadomo, co Lewandowska szykuje na ten weekend

3

Anna Lewandowska nieustannie motywuje i zachęca do zdrowego trybu życia. W trakcie pandemii koronawirusa, dbanie o swoje zdrowie jest podwójnie ważne.

Niespodzianka dla fanów. Już wiadomo, co Lewandowska szykuje na ten weekend
Lewandowska motywuje do działania. Celebrytka szykuje niespodziankę dla fanów (Instagram @annalewandowskahpba, Instagram)

Anna Lewandowska jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Ale nie tylko przedstawicielki płci pięknej powinny korzystać z rad żony Roberta Lewandowskiego, a zwłaszcza w temacie, który promotorka zdrowego stylu życia poruszyła w najnowszym wpisie na Instagramie.

Żona Roberta Lewandowskiego odniosła się o ostatnich wiadomości na temat pandemii koronawirusa. Najnowsze informacje nie są pozytywne i nie jest wykluczone, że w najbliższych dniach Polskę czeka całkowity lockdown.

Kto potrzebuje dodatkowej motywacji do działania? - napisała Lewandowska.

Sport i dieta. Przepis Lewandowskiej na sukces

32-latka zdradziła także więcej szczegółów. Po raz kolejny chce skupić się na aktywności fizycznej oraz właściwej diecie, która jest niezwykle ważna dla każdego organizmu.

Obiecuję w ten weekend przygotować dla Was trochę nowości, żebyście mogli zadbać o swoje samopoczucie. Pamiętajcie, że aktywność fizyczna oczyszcza, rozładowuje stresi wpływa na produkcję endorfin których może nam teraz naprawdę brakować - dodała.

Anna Lewandowska jest uznawana za jedną z głównych polskich promotorek zdrowego trybu życia. Żona Roberta stworzyła własną markę, którą stopniowo rozwija.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: zwariowana końcówka meczu. Rozpacz, euforia i kolejny dramat
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić