VDB| 

Nieudany powrót Godlewskiej. Co z jej przygodą we freak fightach?

8

Tak na dobrą sprawę to chyba nikt nie oczekiwał innego wyniku walki Moniki Godlewskiej z Zusje Astafievą. Siostra Godlewska wróciło do freak fightów po długiej przerwie i wyraźnie widać, że tego czasu nie przeznaczyła na treningi. To była deklasacja.

Nieudany powrót Godlewskiej. Co z jej przygodą we freak fightach?
Monika Godlewska przegrywa z Zusje (Twitter)

Dosyć nieoczekiwanie starcie Zusje Astafievej z Moniką Godlewską było co-main eventem gali Prime Show MMA 4. Ta decyzja może dziwić, bowiem obie zawodniczki obecnie są już dawno za swoim prime time.

Nieudany powrót siostry Godlewskiej

Warto podkreślić, że w ostatniej chwili zmieniono zasady walki pań. Zamiast formuły MMA postawiono na kick-boxing. Z jednej strony decyzja nie wydawałaby się zła, ale z drugiej nigdzie nie było to oficjalnie komunikowane aż do momentu samego starcia.

Podczas samej walki to nie działo się zbyt dużo. Monika Godlewska raz po raz próbowała trafił rywalkę obszernym prawym , ale były to ciosy kompletnie nieprzygotowane. Natomiast inny plan miała Zusje. Ta od początku rundy systematycznie obijała rywalkę aż ta w końcu nie wytrzymała.

Po kolejnym już obaleniu, Monika Godlewska sama zdecydowała się zakończyć ten pojedynek. Jej dalsza walka mogła jedynie przynieść poważną kontuzję. Natomiast perspektywy na obrócenie spraw tej walki nie były zbyt optymistyczne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Obrzydliwe uczucie". Mamed Chalidow wskazał największy błąd w karierze

Poważne problemy siostry Godlewskiej

Po tym jak przeminęła największa fala popularności Moniki Godlewskiej, ta wpadła w poważne kłopoty. Niedawno wyznała, że przechodziła ciężką depresję. Wspomniała nawet, że było o krok od tragedii. Celebrytka opowiedziała również o tym jak przebywała w specjalnym ośrodku, który jej pomógł "wyprostować" sytuację zdrowotną.

Walka na Prime Show MMA 4 to nie jest jedyna przygoda Moniki Godlewskiej ze sportami walki. Miała ona okazję już walczyć dla takich organizacji jak m.in. Fame MMA oraz Punchdown. Szczególnie dobrze szło jej w tej drugiej organizacji, w której zdarzyło jej się nawet wygrać.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić