Odbył poważną rozmowę z żoną. "Zgodziła się na wszystko"

6

Utytułowany biegacz średniodystansowy Adam Kszczot wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". W rozmowie z Interią przyznał, że decyzję o starcie w popularnym show podjął dopiero po konsultacjach z żoną.

Odbył poważną rozmowę z żoną. "Zgodziła się na wszystko"
Na zdjęciu Adam Kszczot z żoną Renatą. (Licencjodawca, Instagram Adam Kszczot)

Adam Kszczot to jeden z najbardziej utytułowanych lekkoatletów. Jest multimedalistą mistrzostw świata i Europy w biegu na 800 metrów. Swoją zawodową karierę zakończył w lutym 2022 roku.

Kszczot już wkrótce sprawdzi się w nowej roli. 3 marca 2023 roku zadebiutuje kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami", w której wystąpi również emerytowany biegacz. Partnerką 34-letniego byłego lekkoatlety będzie Katarzyna Vu Manh, wielokrotna mistrzyni Grand Prix Polski.

Kszczot w rozmowie z Interią przyznał, że miał pewne opory związane z uczestnictwem w programie. Jak mówił, w trakcie swojej 17-letniej kariery sportowej nie miał zbyt często okazji uczestniczyć w zabawach tanecznych i szlifować swoich umiejętności na tym polu. Znany lekkoatleta dodał również, że nie wystartowałby w programie, gdyby zgody nie wyraziła na to jego żona Renata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kamil Kraska oko w oko z Aslambekiem Arsamikowem
Wracając do długiej litanii powodów, dla których nie powinienem tego robić: będę tańczył towarzysko z inną kobietą, a ponadto nie ma mnie przy bliskich. Bardzo dziękuję mojej żonie za to, że zgodziła się na to wszystko. Odbyliśmy najpierw poważną rozmowę, bo taka decyzja wymaga obopólnej zgody obojga małżonków - mówił Interii.

Opublikowany w sobotę (17.02) wywiad został przeprowadzony w momencie, w którym nie ogłoszono jeszcze partnerki Kszczota w programie (nastąpiło to 13 lutego - przyp. red). Z tego powodu w rozmowie nie pada nazwisko Katrzyny Vu Mahn. 34-latek zapewniał jednak, że szybko znalazł wspólny język z taneczną partnerką.

Moja taneczna partnerka to wulkan energii, a ja, kiedy się wczuwam, też jestem głośny i pełen zapału. Ktoś widocznie przyjrzał się naszych charakterom i stwierdził, że będzie się nam dobrze współpracowało. Jesteśmy jak brat z siostrą. Przekomarzamy się, wygłupiamy, ale i ostro pracujemy. Partnerka daje mi dużo wskazówek, tłumaczy, a co najważniejsze - przekazał Interii
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić