Po golu Legii wypatrywał jej na trybunach. Miała powody do radości

1

Legia Warszawa wygrała swoje trzecie spotkanie w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy i jest coraz bliżej wywalczenia awansu do fazy pucharowej. Wicemistrzowie Polski po raz kolejny pokonali HSK Zrinjski Mostar (2:0). Obie bramki padły w pierwszej połowie, a autorem jednej z nich był Josue. Portugalczyk mógł liczyć na wyjątkowe wsparcie z trybun.

Żona Josue była na meczu Legii (PAP, Leszek Szymański)

Trwa dobra seria Legii Warszawa w europejskich pucharach. Podopieczni trenera Kosty Runjaica wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań i aktualnie prowadzą w tabeli grupy E z dorobkiem 9 punktów. Dwukrotnie w pokonanym polu pozostawili HSK Zrinjski Mostar, a do tego dołożyli trzy "oczka" w starciu z Aston Villą.

W czwartkowym meczu pokonali Bośniaków 2:0. Wynik otworzył Rafał Augustyniak po asyście Tomasa Pekharta. W 30. minucie do wykonania rzutu karnego podszedł natomiast Josue. Doświadczony Portugalczyk się nie pomylił i pewnie pokonał bramkarza gości Marko Maricia.

Josue celebrował gola w iście szalonym stylu. Wspiął się na słupek podtrzymujący siatkę w bramce. Następnie, gdy wracał na swoją połowę, pomachał w kierunku trybun. Miał ku temu ważny powód.

Josue z wyjątkowym wsparciem. Ona pojawiła się na trybunach

Na meczu obecna była jego żona Joana Fonseca. Obecnością na stadionie przy ul. Łazienkowskiej chwaliła się wcześniej w mediach społecznościowych. Nagrała dwa filmiki, które zamieściła na Instastories. Była wyraźnie zdziwiona, gdy fani stołecznej drużyny głośnymi gwizdami powitali piłkarzy gości na boisku, ale kontynuowała swoją wypowiedź w języku portugalskim.

Koniec końców miała powody do radości. Jej mąż wpisał się na listę strzelców, a Legia Warszawa pokazała się z dobrej strony przed nadchodzącym hitem 12. kolejki PKO Ekstraklasy. W niedzielę (12 listopada o godz. 17:30) w polskim klasyku "Wojskowi" podejmować będą Lecha Poznań.